$
חדשות נדל

חברת יפו תל אביב רכשה את בית גמליאל ב־21 מיליון שקל

ל"כלכליסט" נודע כי בכוונת החברה שנמצאת בבעלות גיל בלוטרייך, רמי שריקי וצורי סעדה להרוס את הבניין הממוקם בצפון הישן של תל אביב ולבנות במקומו בניין בוטיק בן 6 קומות

ענת דניאלי 08:3902.05.18

חברת יפו תל אביב, בבעלות גיל בלוטרייך, רמי שריקי וצורי סעדה, היוזמת בנייני בוטיק בתל אביב, רכשה את מבנה בית גמליאל ברחוב הלפרין בצפון הישן תמורת כ־21 מיליון שקל, כך נודע ל”כלכליסט”. בכוונת החברה להרוס את המבנה ולהקים במקומו בניין בן שש קומות ו־12 דירות. המגרש בן 275 מ"ר, וזכויות הבנייה בו הן 1,000 מ"ר.

 

אנשי החברה אמרו ל"כלכליסט" כי היתר בנייה צפוי להינתן בתוך כשנתיים, ומחיר השיווק המוערך הוא 60 אלף שקל למ"ר. על פי התכנון המקודם כעת, יורכב תמהיל הדירות בעיקר מדירות קטנות בנות כ־66 מ"ר, לצד דירת פנטהאוז בשטח של 82 מ"ר ומרפסת גג בשטח 95 מ"ר בקומה השישית וכן דירת גן בשטח 95 מ"ר, הכוללת גינה בשטח 35 מ"ר. את הפרויקט מתכנן משרד גל פלג אדריכלים.

 

 

בית גמליאל. זכויות בנייה של 1,000 מ”ר בית גמליאל. זכויות בנייה של 1,000 מ”ר צילום: עמית שעל

 

רמי שריקי, מנכ"ל משותף בחברת יפו תל אביב: "נכס זה תואם לאסטרטגיה שלנו לרכישת נכסים איכותיים במרכז תל אביב. מדובר בנכס שלא מומשו בו מלוא הזכויות בהתאם לתב"ע, ועל כן הוא טומן בחובו פוטנציאל כלכלי גבוה בזכות המיקום שלו באחד מהאזורים המבוקשים בתל אביב". בית גמליאל קרוי על שמו של הפעיל הציוני וחבר האצ”ל חיים גמליאל.

 

החברה מקדמת כיום חמישה פרויקטים נוספים בלב תל אביב, ברחובות מונטיפיורי, בורוכוב, יהודה הלוי, חברון ופינסקר.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x