שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

חברת ההנדסה ההודית L&T שכרה שלוש קומות בבניין רד בינת בירושלים

החברה שכרה שלוש קומות המשתרעות יחד על 2,300 מ"ר בפרויקט ירושלים של כסף. דמי השכירות, כולל דמי הניהול, יעמדו על 200 אלף שקל בחודש

דותן לוי 08:4511.04.18

חברת שירותי ההנדסה ההודית L&T Technology Service מתרחבת בירושלים, כך נודע ל"כלכליסט". החברה שכרה שלוש קומות המשתרעות יחד על 2,300 מ"ר בפרויקט ירושלים של כסף, שבבעלות רד בינת נכסים. השכירות היא לשלוש שנים עם אופציה להארכה בשלוש שנים נוספות. דמי השכירות, כולל דמי הניהול, יעמדו על 200 אלף שקל בחודש, המשקפים מחיר למ"ר של כ־87 שקל. השטח זמין לאכלוס מיידי.

 

L&T, שנוסדה ב־1938 בידי שני מהנדסים דנים, מעניקה שירותי טכנולוגיה, הנדסה, בנייה, ייצור ומימון. לחברה יש מרכזי פיתוח באירופה ובארצות הברית, ומעסיקה אלפי עובדים בעולם. בישראל מעסיקה החברה כ־100 עובדים בירושלים ובתל אביב, ובכוונתה להגדיל את מספרם ל־200 בתוך שנתיים-שלוש. מרבית העובדים בישראל הם מהנדסים ומפתחי תוכנה.

 

 

בניין רד בינת בהר החוצבים. 200 אלף שקל בחודש לשלוש קומות בניין רד בינת בהר החוצבים. 200 אלף שקל בחודש לשלוש קומות

 

L&T היא חברת ענק שהמטה שלה יושב בהודו, לחברה לקוחות ב־133 מדינות, והיא מעסיקה 11 אלף עובדים ב־12 מרכזי שירות, ב־27 משרדי מכירות בעולם וב־34

מרכזי פיתוח בהודו. 64% מלקוחות החברה מגיעים מיבשת אמריקה וכ־20% מאירופה. לאחרונה דיווחה החברה על שיתוף פעולה עם מיקרוסופט ישראל בפרויקט הקמפוס החכם. עם הפרויקטים הבולטים שהקימה נמנה שדה התעופה של מומבאי.

 

העסקה התבצעה על ידי אלעד פוקס מאינדקס נדל״ן - הנציגה המקומית של חברת שירותי הנדל״ן הבינלאומית Savills-Studley.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x