חדשות נדל"ן

מנרב חתמה על פרויקט פינוי בינוי: תקים מגדל בן כ-30 קומות בגבעתיים

במסגרת הפרויקט ייהרסו 42 דירות ישנות וייבנו 118 דירות חדשות; עלות ההשקעה הצפויה בפרויקט תעמוד על כ-216 מיליון שקל והיקף ההכנסות הצפוי בפרויקט כ-254 מיליון שקל; מחירי הדירות יחלו ב-3 מיליון שקל

דותן לוי 12:2501.04.18

חברת מנרב פרויקטים תקים מגדל בן כ-30 קומות במסגרת פרויקט פינוי בינוי בסמוך לקניון גבעתיים, כך דיווחה היום (א') החברה. במסגרת הפרויקט, תקים מנרב 118 דירות חדשות במקומן של 42 דירות ישנות שיהרסו. הפרויקט ייבנה על מתחם בשטח של כ-2.5 דונם ברחוב אדמית, במקומם של שלושה בניינים באדמית 13,15,17 שנבנו בשנות ה-60 של המאה הקודמת.

 

מנרב דיווחה היום כי חתמה על הסכמים מול 34 בעלי זכויות, המהווים 81% מכלל בעלי הדירות הנדרשים לצורך ביצוע פרויקט מסוג זה, והחלה בתהליך קידום התב"ע החדשה מול הוועדה המקומית. במסגרת ההסכם עם הדיירים הקיימים, הם יהיו זכאים לדירות 4-5 חדרים חדשות, הכוללות מרפסת שמש בשטח של כ-15 מ"ר, חנייה תת-קרקעית ומחסן. למעשה, כל דייר יקבל תוספת של כ-40 מ"ר נטו לפחות.

 

הוצאתו לפועל של הפרויקט כפופה להתקיימותם של מספר תנאים מתלים אשר טרם התקיימו, לרבות אישור תב"ע החדשה וקבלת אישור לליווי בנקאי סגור לפרויקט. כמו כן, תקצה מנרב פרויקטים שטח לטובת גני ילדים בקומות הלובי של המגדל. עלות ההשקעה הצפויה בפרויקט הינה כ-216 מיליון שקל והיקף ההכנסות הצפוי בפרויקט הינו כ-254 מיליון שקל.

  

מימין: מנכ"ל מנרב דרור קוזניצקי ובעל השליטה במנרב אברהם קוזניצקי מימין: מנכ"ל מנרב דרור קוזניצקי ובעל השליטה במנרב אברהם קוזניצקי צילום: עמית שעל

 

היום מחירי הדירות במתחם ששטחן בממוצע כ-60 מ"ר, הינם בסדר גודל של 1.7-1.8 מיליון שקל. הצפי הוא שדירת 4 חדרים חדשה בפרויקט, תימכר במחיר התחלתי של 3 מיליון שקל.

 

מוטי רונס, סמנכ"ל פיתוח עסקי של חברת מנרב פרויקטים: "הפרויקט ממוקם בסמוך לקניון גבעתיים ולמתחם המסחר והתעסוקה המתוכנן בכורזין, והוא חלק ממתחם שלם שאושר למתן תוקף בתנאים על ידי הועדה המחוזית ת"א (תב"ע גב/431 הסתדרות מרכז גבעתיים). המצב של הבניינים שנבנו בשנות ה-60, רעוע. התחלנו בקידום הפרויקט לפני כשלוש שנים, לאחר שנציגות הדיירים בחרה במנרב כחלק ממכרז יזמים שנערך וכעת הגענו ללמעלה מ-80% חתימות, ובשבועות הקרובים ייחתמו יתר ההסכמים. מנרב ממשיכה לבדוק פרויקטים נוספים בתחום ההתחדשות העירונית באזורי הביקוש, מאחר ועתודות הקרקע במרכזי הערים במרכז הארץ התדלדלו".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x