$
חדשות נדל"ן

קרן ההשקעות של אינטר ישראל ו-PROFOUND רכשה קרקע ביהוד

הקרקע מיועדת להקמת סופרמרקט בשטח של כ-4,000 מ"ר; ההשקעה בקרקע ובמתחם תעמוד על כ-18 מיליון שקל

דותן לוי 18:0226.03.18

קרן ההשקעות בנדל"ן מניב, פאי 100, של אינטר ישראל יועצי נדל"ן ובית ההשקעות PROFOUND, רכשה מקבוצת גולדשטיין קרקע ביהוד בתמורה ל-8 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט".

 

מדובר בקרקע שממוקמת ברחוב אברהם גירון ומחזיקה בתב"ע המאפשרת הקמת סופרמרקט. בכוונת הקרן להקים מבנה של כ-4,000 מ"ר אשר יושכר עם השלמתו לרשת סופרמרקטים בחוזה שכירות ל-10 שנים. הכוונה היא שהמבנה ישמש כנכס מניב עבור משקיעי הקרן. הקרקע משתרעת על שטח של 7.5 דונם והיא חצי מחטיבת קרקע גדולה יותר אשר מוחזקת על ידי קבוצת גולדשטיין אשר מחזיקה גם ב-50% מהפרויקט. בחציו השני של המגרש תקים קבוצת גולדשטיין בניין משרדים של 15 קומות וכן מתחם מסחרי.

 

על פי הערכות עלות הבנייה של הסופרמרקט תסתכם ב-10 מיליון שקל נוספים. להערכת מנהלי הקרן, התשואה שתשתקף מהעיסקה תעמוד על כ-8.5% לשנה.

 

הדמיית הפרויקט ביהוד הדמיית הפרויקט ביהוד הדמיה: Line creative Ltd

 

"הנכס הנרכש עונה על הרצון והצורך, הן מצד מנהלי ההשקעות, והן מצד הלקוחות, לגוון את תיקי ההשקעות של הלקוחות וזאת באמצעות השקעה בנדל"ן עסקי. הקושי היה טמון בכך שהשקעה בנדל"ן עסקי, על שלל היתרונות הגלומים בה, מציבה בפני המשקיע הבודד רף השקעה גבוה מידי. גיבשנו פתרון שמתאים למרבית המשקיעים", אמר שי אנגל,  מייסד ומנהל השקעות ראשי בפרופאונד.

 

"מדובר על אפיק השקעה נוסף, אשר ראוי כי יהווה נתח מסויים בתיקי ההשקעות של הלקוחות. מנסיוננו, בהשקעה בנדל"ן עסקי קיים פוטנציאל תשואה גבוה לצד רמת סיכון נמוכה באופן יחסי", מציין אופק גבאי שותף ומנהל מחלקת ההשקעות באינטר ישראל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x