$
חדשות נדל

קבוצת לוינשטיין תבנה מגדל בן 45 קומות בבת ים בעלות של 179 מיליון שקל

את הפרוייקט הכולל שלוש קומות מלון ו-177 דירות יוזמת אלדר השקעות יחד עם עזרא חממי. העבודות צפויות להתחיל בחודש מאי

אמיתי גזית 17:2425.03.18
קבוצת לוינשטיין נבחרה במכרז קבלנים לבניית מגדל בן 45 קומות בבת ים שיוזמת חברת אלדר השקעות בשיתוף עם היזם עזרא חממי. על פי הדיווח של לוינשטיין שיצא היום (א') עלות הבנייה היא 179 מיליון שקל והעבודות צפויות להתחיל במאי השנה. המגדל כולל קומה מסחרית, 3 קומות למלון, ויתר הקומות ל-177 דירות מגורים. סך השטח הבנוי כולל 3 קומות מרתפים הוא כ-46,000 מ"ר. המגדל המכונה EDEN TOWER מממוקם בשכונה החדשה פארק הים בסמוך למחלף הקוממיות שמחבר את השכונה לנתיבי איילון וכביש 431.

 

הדמיה של המגדל הדמיה של המגדל הדמיה: arc deco

 

במרץ 2017 קבוצת רכישה ובה 100 חברים שארגנה אלדר השקעות קנתה מחברת "שלומות חברה לבניין" שבבעלות עזרא חממי את הקרקע עבור הקמת המגדל. בהסכם נקבע כי שטחי המסחר, המלון ו-77 דירות יישארו בידי חממי. בחודש האחרון קיימה אלדר השקעות, מכרז קבלנים מפורט שנוהל על ידי חברת וקסמן-גוברין-גבע ובו נבחרה לוינשטיין נתיב הנדסה, חברת הביצוע של קבוצת לוינשטיין.

 

על פי הסכם הביצוע כבר בחודש מאי צפויות להתחיל עבודות להקמת מגדל המגורים, וזאת לאחר שעבודות החפירה והדיפון נמצאות בשלבי סיום.

 

לדברי רו"ח עדי דנה, מנכ"ל אלדר השקעות, "ניהלנו מכרז קבלנים מפורט לפרויקט הדגל של החברה. היה לנו חשוב מאוד לבחור בחברת ביצוע מהשורה הראשונה בישראל, שיש לה הניסיון והמקצועיות לבנות בהתאם למפרט הקפדני שתוכנן תוך מתן דגש לאיכות בנייה בלתי מתפשרת. קבוצת לוינשטיין עונה לכל אותם תנאים ולכן נבחרה".

 

שאולי לוטן, מנכ"ל קבוצת לוינשטיין, ציין כי "אנחנו שמחים על הסכם הביצוע שנחתם עם חברת אלדר השקעות להקמת פרויקט המגורים Eden Tower בבת ים. מדובר בפרויקט גדול ומשמעותי עם חברה המנהלת קבוצות רכישה בהצלחה רבה במספר מוקדים בארץ. בשנה האחרונה התחזקה מאוד הזרוע הביצועית של הקבוצה בזכות זכייה במספר מכרזים משמעותיים, כאשר פרויקט Eden Tower נכלל בהם".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x