שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

הרווח "על הנייר" של אהוד ברק בפרויקט אייקון ת"א - כ-10 מיליון שקל ב-3 שנים

דירה שנמכרה לפני כשבועיים בפרויקט בפינת אבן גבירול, הצביעה על הכפלת המחירים בבניין שבו רכש ברק בעבר 5 דירות. ברק הוא המשקיע שרכש את המספר הגדול ביותר של דירות בבניין

דותן לוי 12:5213.03.18

הרווח "על הנייר" של אהוד ברק בפרויקט אייקון תל אביב (ICON TLV) הכפיל את עצמו מאז רכש 5 דירות בבניין בשנת 2014 ועומד על כ-10 מיליון שקל, כך עולה מבדיקת כלכליסט. הפרויקט מוקם על ידי חברת העיר החדשה של דרור הלוי ורביב צולר.

 

ברק הוא המשקיע שרכש את המספר הגדול ביותר של דירות בפרויקט, הוא רכש 5 דירות קטנות של 2-3 חדרים המחולקות על פני קומה שלמה בבניין, כאשר הערכה היא שבכוונתו לאחד את הדירות לדירה אחת גדולה. באותה העת – לפני שלוש שנים שילם ברק עבור הדירות כ-12 מיליון שקל, המשקפות מחיר של כ-35 אלף שקל למ"ר. עסקה שבוצעה בימים האחרונים חושפת את הזינוק במחירים בבניין הממוקם על רחוב מאנה פינת אבן גבירול. בעסקה נמכרה דירת 2 חדרים בקומה השנייה של הבניין ובשטח של כ-57 מ"ר בתמורה ל-3.6 מיליון שקל, מכירה זו משקפת לדירה מחיר של כ-63 אלף שקל למ"ר, כלומר זינוק של 80% בטווח של שלוש שנים. נציין כי הערכה היא שדירותיו של ברק שוות יותר מהדירה שנמכרה כעת היות והן עורפיות וממוקמות בקומה גבוהה יותר.

 

ברק על רקע פרויקט אייקון טאואר ברק על רקע פרויקט אייקון טאואר הדמיה: ויו פרינט, עמית שעל

 

פרויקט אייקון ת"א מוקם בימים אלה במסגרת קבוצת רכישה שהובילה חברת העיר החדשה של דרור הלוי ורביב צולר. הלוי כמו ברק הוא בוגר סיירת מטכ"ל ומשם ההיכרות בניהם. הפרויקט יכלול ארבעה בניינים בני 7 קומות עם חצר פנימית ו-98 דירות בכ-40 דגמים שונים.

 

בעשור האחרון מתבלט ברק בפעילות נדל"ן בשוק המגורים בארץ. זמן קצר לפני מועד הרכישה מכר ברק את דירתו הקודמת במגדלי אקירוב לטדי שגיא בתמורה ל-31 מיליון שקל. כמו כן, רכש ברק שתי דירות צמודות ב"מגדלי אסותא", ברחוב ז'בוטינסקי 62 בתל אביב, גם הוא פרויקט שיזם הלוי.

 

כיום מתגורר ברק בדירה שכורה במגדל G של גינדי החזקות, הממוקם ברחוב אבן גבירול 32 פינת השופטים.

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x