$
חדשות נדל

קבוצות סופרין ווייס יקימו 2 בנייני משרדים בהוד השרון

קיבלו אופציה על קרקע בשטח 10 דונם עליה דורשים הבעלים כ-60 מיליון שקל; הבניינים ישתרעו על שטח של 30 אלף מ"ר ועלות הקמתם מוערכת ב-320 מיליון שקל

דותן לוי 11:0526.02.18

קבוצת סופרין וקבוצת וייס חתמו על אופציה לרכישת מגרש של 10 דונם ברחוב החרש שבאזור התעסוקה נווה נאמן בהוד השרון. במסגרת ההסכם ניתנה לסופרין ווייס אופציה מידי הבעלים הפרטיים של הקרקע, לרכישת הזכויות בתמורה לכ-60 מיליון שקל, ולתקופה של תשעה חודשים. אומדן עלות הקמת הפרויקט מוערך ב-320 מיליון שקל.

 

על הקרקע נמצא כיום מבנה ריק ששימש בעבר כבית אבות – נווה השרון. הקבוצות מתכוונות לגבש קבוצת רכישה אשר תקים במקום המבנה הקיים, פרויקט בשם MILESTONE אשר יכלול שני מגדלי משרדים ומסחר בני כ 10 קומות כל אחד ובשטח של כ-30 אלף מ"ר.

 

בתקופת האופציה יוצעו למצטרפים לקבוצה, שטחי משרדים במחיר שיתחיל מ- 8,450 שקל למ"ר. החברות מעריכות כי חברי הקבוצה ייהנו מחיסכון של כ 18% בהשוואה למקובל כיום באזור.

 

הדמיה פרויקט MILESTONE של סופרין וקבוצת וייס יוזמות בהוד השרון הדמיה פרויקט MILESTONE של סופרין וקבוצת וייס יוזמות בהוד השרון הדמיה: איוולב מדיה

 

צחי סופרין, מנכ"ל קבוצת סופרין: "אנו רואים שיותר ויותר אזורי תעשיה שהתאפיינו בעבר בשימושים של תעשייה מסורתית במרכז הארץ משנים את פניהם ממלאכה זעירה לאזורי תעסוקה מודרניים עם פארקי הייטק ומגדלי משרדים חדשים. המשולש של הרצליה פיתוח, רעננה והוד השרון הוא ציר ההייטק החדש ואנחנו מזהים ביקושים ערים של חברות מסוג זה לקמפוסים ושטחים גדולים לשכירות". רוני וייס, יו"ר קבוצת וייס הוסיף: "הוד השרון מסתמנת כמקום בעל ביקוש גבוה מאוד לשטחי תעסוקה עבור משרדים. לא מעט חברות הייטק עוברות לאחרונה לאזור".

 

את הקבוצה מייצגים עוה"ד שי עדולם, אתי דולב וגפן אבקסיס, ממשרד פישר בכר וול אוריון ושות', ואת בעלי הקרקע ייצגו עו"ד אשר רבינוביץ' ועו"ד נטלי זייברט. על התכנון האדריכלי הופקד משרד אדריכלים ברעלי לויצקי כסיף.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x