$
חדשות נדל"ן

רשת מתחמי העבודה BE ALL פתחה מתחם עבודה גדול ב"מגדל אלון" בת"א

במתחם כ-2,300 עמדות עבודה, והוא מתפרש על פני כ-14 אלף מ"ר ב-7 קומות. ההשקעה במיזם - כ-45 מיליון שקל

דותן לוי 09:4719.02.18

רשת מתחמי העבודה BE ALL, פתחה את מתחם העבודה הגדול שלה במגדל אלון ברחוב יגאל אלון 94 בתל אביב.

 

 

 

במתחם כ-2,300 עמדות עבודה, והוא מתפרש על פני כ-14 אלף מ"ר ב-7 קומות (הקומות 9-3 במגדל). המתחם הוקם על ידי יזם הנדל"ן – נס שובל בהשקעה של כ-45 מיליון שקל.

 

המתחם נמצא כעת בתפוסה של 25%, והוא מציע שירותים דומים לאלה של המתחרים, כגון שירותי משרד, חדרי ישיבות מתקדמים, מעבדות וסדנאות עבודה.

 

מתחם העבודה BE ALL במגדל אלון מתחם העבודה BE ALL במגדל אלון צילום: אביב אברג'ל

 

מדובר במתחם שני של הרשת. המתחם הראשון ב"מגדל השחר" בגבעתיים נפתח לפני חמישה חודשים ומכיל כ-600 עמדות עבודה ונמצא כעת בתפוסה של 60%.

 

במתחם החדש יציעו לשוכרים שירותים נלווים כמו השכרת רכב, מסעדות, מלונות וטיסות. לדברי שובל, התשואה לפני התוספות, כלומר מהשכרת מתחם העבודה בלבד צפויה להגיע ל-12% (כאשר התפוסה היא של 100%). דמי השכירות לעמדת עבודה בחלל הפתוח יעמדו על 970 שקל לחודש, שולחן פרטי 1,550, ומשרד 2,100 שקל לחודש.

 

לדברי עוזי סורקיס מנכ"ל משותף של הרשת, על מנת להקל על כניסת חברות במהירות הם פיתחו קונספט שנקרא "Plug & Play" שמאפשר לקלוט צוות של חברה תוך שעות בודדות.

 

הבעלים של הרשת, נס שובל מחזיק במשרדים בשטח של כ-100 אלף מ"ר במספר מגדלי משרדים, בין היתר במגדל העוגן ברמת החייל, מגדל המוזיאון, מגדל אלקטרה, עזריאלי חולון ועוד. בנוסף בבעלותו מתחם החמאם הטורקי באילת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x