$
חדשות נדל"ן

עידן המחסן: מגרש באזור התעשייה של חולון נרכש ב-62 מיליון שקל על ידי קבוצת רכישה

קבוצת רכישה שארגנו קבוצת סופרין וקבוצת וייס חתמה לאחרונה על הסכם לרכישת מגרש באזור התעשייה והעסקים במזרח חולון, עליו מתוכננת הקמת קופלקס תעשייה קלה, לוגיסטיקה ומשרדים

אמיתי גזית 08:2330.01.18
קבוצת רכישה שארגנו קבוצת סופרין וקבוצת וייס חתמה לאחרונה על הסכם לרכישת מגרש באזור התעשייה והעסקים במזרח חולון עבור 62 מיליון שקל. במגרש, ששטחו 16 דונם ברחוב להב, מתכננת הקבוצה להקים קומפלקס תעשייה קלה, לוגיסטיקה ומשרדים בהיקף של 36 אלף מ"ר.

 

באפריל 2017 ניתנה לסופרין אופציה לרכישת הקרקע. בתקופה שחלפה מאז גויסו 80 חברים לקבוצת הרכישה המשותפת, 65% מהם בעלי עסקים קטנים שיוכלו להקים מחסן לוגיסטי במתחם והיתר משקיעים. החברים שהצטרפו לקבוצה שילמו 7,950 שקל למ"ר בנוי ברמת מעטפת. בקבוצת סופרין מעריכים כי עלות בניית המתחם תסתכם בכ־250 מיליון שקל.

 

 

הדמיית המרכז הלוגיסטי. קבוצות הרכישה גילו את המחסנים הדמיית המרכז הלוגיסטי. קבוצות הרכישה גילו את המחסנים צילום: הדמיה: evolve media

 

"עסקים קטנים זקוקים לשטחי לוגיסטיקה משום שהעיריות מוציאות אותן ממרכזי הערים", אומר צחי סופרין, מנכ"ל קבוצת סופרין. לדבריו, השקעה בשטחי תעשייה קלה ולוגיסטיקה היא "חידוש בתחום קבוצות הרכישה לנדל"ן מניב. זוהי מגמה שהולכת ומתפתחת מאוד בעולם בשנים האחרונות, ולהערכתנו היא תצליח גם כאן".

 

רוני וייס, יו"ר קבוצת וייס, אמר שכבר היום בוחנות הקבוצות אפשרויות רכישה נוספות של מגרשים בייעוד לוגיסטיקה ואחסנה באזורים מרכזיים נוספים בארץ.

 

הביקוש למתחמים לוגיסטיים גואה בעשור האחרון בעקבות התפתחויות טכנולוגיות שמאפשרות לייעל את השימוש בקרקע, ולאחסן הרבה יותר פריטים על שטח נתון. כמו כן חלה התייעלות בשליפת מוצרים מהמדפים. זאת על רקע צמיחה בצריכה הפרטית שמזינה את הצורך באחסון.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x