$
חדשות נדל"ן

נובל אנרג'י מרחיבה פעילותה: שכרה 9 קומות משרדים בהרצליה

משרדי החברה, במתחם בבעלות עופר השקעות ואזורים, יהיו בגודל 13 אלף מ"ר לתקופת שכירות של 10 שנים עם אופציה להארכה. נובל מעסיקה כיום כ-200 עובדים וצפויה להשלים את המעבר בשנה הבאה

אמיתי גזית 11:0424.01.18
נובל אנרג'י תשכור 9 קומות משרדים בהרצליה במתחם "הרצליה הילס" שבבעלות עופר השקעות ואזורים. משרדי החברה ימוקמו באגף הצפוני של הפרויקט ויתפרסו על כ-13אלף מ"ר. על פי ההסכם בין החברות, תקופת השכירות תהיה 10 שנים, עם אופציה להארכה של 14 שנים נוספות, ובסך הכל 24 שנים. השכירות תכלול גם 174מקומות חניה בחניון התת קרקעי של הפרויקט. לבקשת נובל אנרג'י, לא פורסם שכר הדירה שהיא תשלם.

 

על פי הערכות גורמים בענף, מחיר מעטפת בפרויקט הוא סביב 80 שקל למ"ר.

 

כיום מעסיקה נובל אנרג'י בישראל כ-200 עובדים במשרדיה הנוכחיים בהרצליה, במתקן קבלת הגז הטבעי באשדוד ובאסדות ההפקה תמר ומרי-בי. החברה צפויה להשלים את המעבר למשרדים החדשים במהלך שנת 2019.

ביני זומר, סגן נשיא נובל אנרג'י לעניינים אזוריים הסביר כי נובל שצפויה להגדיל משמעותית את כוח האדם שלה בארץ חיפשה בניין משרדים שיענה על צרכיה הייחודיים כחברה מפעילה בתעשיית הגז והנפט לצד בנייה בסטנדרטים גבוהים וגמישות תכנונית. לדבריו "נובל אנרג'י תפעל בישראל עוד שנים רבות קדימה ולכן מתוך ראייה ארוכת טווח בחרנו במתחם הרצליה הילס לשמש כבית עבור הפעילות והעובדים של החברה בעשורים הקרובים".

 

הדמיית פרויקט הרצליה הילס הדמיית פרויקט הרצליה הילס הדמיה: סטודיו 84

 

מתחם הרצליה הילס כולל גם עשרה בנייני מגורים הבנויים כשכונה פרטית, עם מרכז ספורט לשימוש דיירי השכונה בלבד ושטחים מסחריים לשרות בניין המשרדים ושכונת המגורים, יחובר בגשר לתחנת הרכבת של הרצליה ולרציפי תחבורה ציבורית. מתחם הרצליה הילס שכולל גם עשרה בנייני מגורים יחובר בגשר לתחנת הרכבת של הרצליה ולרציפי תחבורה ציבורית. משרדי "הרצליה הילס" תוכננו במשרד "ישר אדריכלים".

 

נובל אנרג'י יוצגה בעסקה על ידי עו"ד אמיר גודארד ועו"ד אליהו דהן ממשרד אגמון ושות', רוזנברג הכהן ושות' ועו"ד אלישע בומבלט מטעם נובל אנרג'י. קבוצת אזורים ועופר השקעות יוצגו בעסקה על ידי עורכי הדין עמליה משי, נפתלי ניר, מיכל סגמון ולארן חורי ממשרד יגאל ארנון ושות'.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x