שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

כחלון בסיור באתרי מחיר למשתכן: "לידיעת כל הסקפטים, יהיו דירות לזוגות צעירים במחירים הוגנים"

שר האוצר אמר בשכונת הרקפות בראשון לציון: "בתחילת 2016 לא היה פה כלום וכבר במהלך 2018-2019 יאוכלסו כאן הדירות לפי הבטחת הקבלנים"

ענת דניאלי ודותן לוי 13:5723.01.18

"יש פה התחייבות - באזור הזה לא יהיו פקקים. באזור הזה יהיו גני ילדים ומעונות יום ובתי ספר שיחכו לילדים ולא הילדים יחכו להם. התחלות הבנייה האלה מאוד חשובות לנו, אנו באזור הביקוש מהטובים בישראל. יש פה התחלות בנייה וקצב בנייה מטורף" - כך אמר שר האוצר, משה כחלון באתר הבנייה בשכונת הרקפות בראשון לציון, במהלך סיור באתרי הבנייה של מחיר למשתכן בכמה מוקדים.

 

 

 

 

"יש פה דירות במחירים הוגנים לכל האינטרסנטים שמנסים לרפות את ידיכם, והמסירה היא בחודשים הקרובים וזה מה שבאנו לכאן לשטח - לומר לכל הסקפטים והמגויסים: יהיו דירות במחירים הוגנים לזוגות הצעירים. כמו שהתחייבנו כבר לפני שנה וחצי".

 

 

מימין: גלנט, כחלון ויצחקי, במהלך הסיור מימין: גלנט, כחלון ויצחקי, במהלך הסיור צילום: ענר גרין

 

 

"יצאנו לעשות סיור בהתחלות הבנייה של מחיר למשתכן. אנחנו פה בראשל״צ. בתחילת 2016 היה הכול שדה ולא היה פה כלום. באמצע שנת 2016 התחילו לבנות וכבר במהלך 2018-2019 יאוכלסו כאן הדירות וזאת לפי הבטחת הקבלנים. אנחנו יוצאים לשטח לראות את ההתקדמות. זה אחד הפרויקטים הגדולים שידעה מדינת ישראל", אמר השר כחלון.

 

שכונת הרקפות כוללת 1,208 יחידות דיור ששווקו לתכנית הממשלתית, מהן 624 קיבלו היתר בנייה, 258 יח"ד לאחר החלטת ועדה. בנוסף 116 יח"ד לקראת הגשת בקשה להיתר. בראשל״צ בשכונת הנרקיסים שווקו 2,025 יח"ד ו-314 יח"ד בשכונת נחלת יהודה.

 

ראש עיריית אופקים איציק דנינו סיפר בסיור בשכונת קריית מנחם בעיר, באחד מאתרי הבנייה של מחיר למשתכן, כי "בפרויקט של 194 דירות באופקים נרשמו 6,400 משפחות. אין לי ספק שהתכנון בפריפריה מביא עשרות משפחות שמעתיקות את מגוריהן מתל אביב לאופקים".

 

בשכונת קריית מנחם שווקו 366 דירות, כאשר 194 דירות בתהליכי בנייה שונים. 172 דירות לקראת קבלת היתר ולאחר החלטה של הוועדה המקומית לתכנון ובנייה.

 

כחלון הוסיף ואמר באופקים כי "נחזק את הפריפריה בהטבות לתושבים. אני אומר לכם - אנחנו עושים וזה לא פשוט ולא קל. נושא שהרבה ממשלות זנחו. רואים פה תנופה של אלפי דירות והביקוש אדיר והמחירים מצוינים. אני שמח להיות כאן בתנופת הבנייה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x