$
חדשות נדל"ן

WeWork תשכור 4 קומות במגדל הסמוך למחלף השלום בת"א; היקף העסקה - 300 מיליון שקל

על פי מזכר ההבנות, תשכור מפעילת חללי העבודה המשותפים שטח של כ-13,000 מ"ר במתחם העסקים ToHa המוקם ממזרח למחלף השלום בתל אביב. תקופת השכירות היא ל-15 שנה עם אופציה להארכה

נמרוד בוסו 12:0506.11.17
אמות השקעות מקבוצת אלוני חץ וגב-ים מקבוצת נכסים ובניןIDB , חתמו עם מפעילת חללי העבודה המשותפים WeWork על מזכר הבנות לשכירות רחבת היקף במתחם העסקים ToHa, אותו הן מקימות ממזרח למחלף השלום בתל אביב, בשטח התחום על ידי הרחובות תוצרת הארץ, יגאל אלון ודרך השלום. בימים אלה נבנה המגדל הראשון מתוך שני מגדלי משרדים, והוא צפוי להתאכלס בסוף 2018.

על פי מזכר ההבנות, תשכור WeWork שבבעלות היזם אדם נוימן שטח של כ-13,000 מ"ר, המשתרע על פני 4 קומות. תקופת השכירות היא ל-15 שנה, עם אופציה להארכה. עוד כולל המזכר אופציה לשכירתן של 4 קומות נוספות בתנאים דומים. על פי הערכות גורמים הקשורים בעסקה, נע גובה דמי השכירות החדשיים בין 125 ל-150 שקל למ"ר, ובסך הכל עומד היקף העסקה על 300 מיליון שקל, לא כולל דמי הניהול והחניות. 

 

הדמיית מתחם ToHa בדרך השלום בתל אביב הדמיית מתחם ToHa בדרך השלום בתל אביב הדמיה: Viewpoint

 

פרוייקט ToHa (קיצור של "תוצרת הארץ"), ייבנה בשני שלבים. בשלב הראשון הנבנה כעת, כולל מגדל בן 28 קומות בשטח של 57 אלף מ"ר משרדים, וכולל קומות גדולות במיוחד בשטחים הנעים בין 2,600-3,400 מ"ר. בשלב השני אמור לקום מגדל בן 63 קומות וכ-110 אלף מטרים רבועים). הפרוייקט עוצב במשותף על ידי האדריכלים רון ארד ואבנר ישר ומעוצב בצורה ייחודית.

 

משרדי wework בניו יורק משרדי wework בניו יורק

 

החלל החדש שצפויה WeWork לשכור במקום מצטרף לתשעה מרכזים נוספים שפתחה החברה בישראל, או שמצויים בשלבי הקמה, חמישה מהם בתל אביב. בנוסף פתחה החברה חללי עבודה משותפים בהרצליה, ירושלים ובאר שבע, ומתכננת לפתוח מרכז נוסף בחיפה.

 

מהחברות גב-ים ואמות נמסר היום (ב'): "חברת WeWork ידועה כמי שמביאה לכל אתר אליו היא נכנסת בשורה של חדשנות וסביבת עבודה דינמית ומעודכנת, ואנו גאים על כך שהיא בחרה למקם את האתר המרכזי של WeWork בישראל בפרויקט ToHa. זוהי אבן דרך משמעותית בהפיכת האזור כולו למרכז ההיי-טק החדש של מטרופולין תל אביב".

 

עוד מסרו החברות כי המתחם החדש "יהווה סביבת עסקים חדשנית ומתוחכמת הצפויה לשנות את פני האזור. מיקומו של הפרויקט בפינת הרחובות דרך השלום ויגאל אלון ובסמיכות לתחנת רכבת השלום, מהווה ציר תחבורה עיקרי ומרכזי שירחיב את מרכז העסקים הצומח על ציר יגאל אלון, מנחם בגין ודרך השלום".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x