שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

קבוצת יובלים רכשה קרקע בפארק המדע בנס ציונה ב-50 מיליון שקל

תקים קמפוס משרדים ומסחר בהיקף השקעה הנאמד בכ- 300 מיליון שקל; המשרדים ימכרו ללקוחות קצה, משרד של 50 מ"ר ברמת מעטפת יימכר ב-550 אלף שקל

דותן לוי 10:5206.11.17

קבוצת יובלים בבעלות היזם איציק ברוך, רכשה מבעלים פרטיים קרקע בשטח של 12.5 דונם במתחם הצפוני של פארק המדע בנס ציונה בתמורה לכ-50 מיליון שקל. בכוונת יובלים להקים קמפוס משרדים בשטח של כ- 32 אלף מ"ר בנוי בהיקף השקעה המוערך בכ- 300 מיליון שקל.

 

הפרויקט יכלול 4 בניינים בני 6 קומות משרדים מעל לקומת מסחר וכ- 20 אלף מ"ר של מרתפי חניה, שיבנו סביב פארק פנימי. המשרדים במתחם יוצעו למכירה ביחידות של החל מכ-50 מ"ר והם מיועדים בעיקר לבעלי עסקים קטנים ועצמאיים או חברות הייטק וביו-טכנולוגיה. המחיר של משרד בשטח 50 מ"ר בפרויקט הוא 550 אלף שקל ברמת מעטפת, ולפי הערכת החברה התשואה בפרויקט תעמוד על 6%- 7%. את הפרויקט מתכננים האדריכלים מוטי כסיף ואורי ברעלי ממשרד האדריכלים ברעלי- לויצקי- כסיף.

 

פארק המדע בנס ציונה פארק המדע בנס ציונה צילום: יובל חן

 

 

איציק ברוך, בעלי קבוצת יובלים: "הפרויקט מהווה חלק מפעילות הקבוצה בתחום ההשקעות בנדל"ן המסחרי ובתחום המשרדים. באזור קיים ביקוש גדול לרכישת ולשכירת משרדים בשטחים קטנים והיצע המשרדים העונה לביקוש זה, שואף היום לאפס. עד כה, בעלי עסקים יכלו רק לשכור משרדים באזור ולא לרכוש אותם. התשואה הצפויה להתקבל מהמשרדים עומדת על כ- 6% - 7% וגבוהה משמעותית מהתשואה המקובלת על השכרת דירות למגורים שהינה 2%-3% לשנה".

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x