שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

יציעי VIP, מתחמי הסעדה וגישה לנכים: כך יראה אצטדיון בלומפילד החדש

עבודות השדרוג באצטדיון הכוללות הכפלת מספר המושבים מ-14 אלף ל-29 אלף נמצאות בעיצומן. עלות הפרויקט מוערכת ב-450 מיליון שקל. צפו בווידאו

שירות כלכליסט 13:5518.10.17
עבודות שדרוג והרחבת אצטדיון בלומפילד בעיצומן. עד כה הושלמו עבודות ההריסה, הכנת כל התשתיות מתחת ליציעים ולאזור כר הדשא והושלמו 90% מעבודות קידוח הכלונסאות. כעת מבוצעות עבודות יציקה של הרצפות במבנה המערבי, יציקות עמודים ובמקביל, השלמת קידוחי הכלונסאות בהיקף.

 

 

 

 

התכנון החדש, ישמר את המאפיינים הייחודיים של האצטדיון, הכוללים את היציעים הבנויים כ-BOWL, כמו גם הקרבה לכר הדשא. יתרה מכך, מספרי השערים לקבוצות האוהדים ומיקומם יהיו זהים למיקומים הקודמים. רוב היציעים הקיימים ייוותרו על כנם, כאשר ייבנו שטחים חדשים מתחתם ויתווספו מבנים חדשים כחלק מהיציע המערבי והיציע המזרחי.

 

 

הדמיית האמצטדיון לאחר השיפוץ הדמיית האמצטדיון לאחר השיפוץ הדמיה: מנספלד-קהת

 

על פי עיריית תל אביב השדרוג יעמיד את האצטדיון בסטנדרטים המעודכנים של אופ"א ויאפשר קיום משחקים בינלאומיים.מספר מקומות הישיבה יגדל מ-14 אלף ל-29 אלף. במקום יותקנו מספר רב של תאי שירותים, אמצעי הנגשה לנכים, מערכות הסעדה שונות ומועדוני מנויים ל-VIP. בנוסף, על פי דרישת הקבוצות, נוספו 10 תאי צפייה ונעשה שינוי במערך המושבים של יציע ה-VIP.

 

 

 

התכנון כולל שיפור זוויות הראייה, זרימה טובה ובטיחותית של הקהל, עמדות צילום, אולפנים לשידורי טלוויזיה, מערכות תאורה, חדרי בקרה ואזורים ייעודיים לרכבי שידור. באזור השחקנים, המופרד הקהל, תוכננו ארבעה מתחמי מלתחות הכוללים, בין השאר, חדרי מאמנים, חדרי שופטים, חדר לבדיקות סמים, חדר רופאים ובקרים.

 

 

הדמיית האצטדיון החדש מבחוץ הדמיית האצטדיון החדש מבחוץ הדמיה: מנספלד-קהת

 

בעירייה מתכננים כעת את הסדרי התנועה והחניה שיתבססו על מערך שאטלים לחניונים קיימים בכל רחבי העיר ועל תחבורה ציבורית, לרבות הרכבת הקלה.

 

עבודות חידוש והרחבת האצטדיון תוכננו על ידי משרד אדריכלים מנספלד-קהת, ומתבצעות על ידי חברת אשר גרין מבנים בע"מ.

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x