$
חדשות נדל"ן

שיכון ובינוי, אלקטרה ויורו ישראל זכו במכרז למתחם הקרקע הראשון באור ים

שלוש החברות צפויות להקים את המתחם הראשון של השכונה הממוקמת בחלק הדרומי של אור עקיבא. שיכון ובינוי זכתה ב-596 יח"ד, אלקטרה השקעות ב-286 יח"ד ויורו ישראל ב-91 יח"ד

דותן לוי 11:5817.10.17

השיווק הראשון של שכונת אור ים באור עקיבא הסתיים וממנו עולה כי שלושה יזמים זכו בששת המתחמים אשר הוצעו למכרז. חברת שיכון ובינוי היא הזוכה בקרקע למספר הגבוה ביותר של יח"ד, החברה תקים 596 (עם הקלות צפוי להגיע לכ-660 יח"ד), חברת אלקטרה השקעות זכתה בקרקע ל-286 יח"ד וחברת יורו ישראל זכתה בקרקע ל-91 צמודי קרקע.

 

כאמור, מדובר במתחם הקרקע הראשון בשכונת אור-ים, אותו הוציאה החברה לפיתוח קיסריה לשיווק הכולל 973 יח"ד בששה מתחמים. שיכון ובינוי נדל"ן זכתה בשלושה מתוך ארבעת המתחמים לבנייה רוויה ואלקטרה במתחם נוסף. כמו כן פורסם בעבר ב"כלכליסט", כי מנהלת המגורים של צה"ל חתמה על הסכם להקמת כ-200 צמודי קרקע נוספים.

הדמיית שכונת אור ים
הדמיית שכונת אור ים צילום: וויופוינט

 

פיתוח התשתיות והשטחים הירוקים בפרויקט מבוצע על ידי החברה לפיתוח קיסריה בשיתוף עיריית אור עקיבא ואת מבני הציבור מקימה העירייה כאשר המטרה הינה להשלים את הפיתוח במקביל לבניית הבניינים הראשונים ולפני אכלוסם הראשוני. כאמור זכתה שיכון ובינוי נדל"ן במגרשים לשווק בשלב א' כאשר 2,500 יחידות דיור נותרות ישווקו במהלך השנים 2018 עד 2020.

 

תמיר דגן, מנכ"ל שיכון ובינוי נדל"ן: "אנו שמחים מאוד על זכייתנו במתחם הראשון שייבנה באור ים. אנו מאמינים גדולים בפוטנציאל שטמון בפרויקט כולו ובמתחמים בהם זכינו וחושבים שנוכל להביא בו לידי ביטוי את ניסיוננו הרב בבניית סביבת מגורים חדשנית וירוקה, ששמה דגש על ערכי קיימות וסביבה".

 

מהחברה לפיתוח קיסריה נמסר: "אנו מברכים את החברות הזוכות. אנו שמחים על כך שמדובר בחברות המובילות והאיכותיות בתחומן בישראל, אשר הנן בעלות נסיון רב ומוכח ואיתנות כלכלית, וכעת הן מצטרפות למאמץ המשותף של החברה לפיתוח קיסריה ועיריית אור עקיבא להקמתו של אחד הפרויקטים הגדולים והאיכותיים שמוקמים כיום בישראל בתחום המגורים. במקביל, החברה לפיתוח קיסריה בתיאום מלא עם עיריית אור עקיבא התחילה בימים אלו את עבודות הפיתוח והתשתית בשטח לאחר שהתקבלו כל האישורים הנדרשים ובאופן שיבטיח פיתוח השטח במקביל ואף יקדים את אכלוס הדירות שיבנו על ידי החברות היזמיות שנבחרו לפרויקט".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x