חדשות נדל"ן

בתוך שלושה ימים: 15 אלף נרשמו להגרלה הגדולה של מחיר למשתכן

ההגרלה כוללת 11,507 יחידות דיור; הערים המבוקשות ביותר הן ראשון לציון, מודיעין ובית שמש, ראשון לציון מובילה גם במספר בני המקום שנרשמו להגרלה ביישוב; המקומות עם הביקוש הנמוך ביותר הם קריית ביאליק, חצור הגלילית ודימונה

ענת דניאלי 13:3107.09.17
משרד האוצר דיווח היום (ה') כי בתוך שלושה ימים נרשמו ל"הגרלה הגדולה" של "מחיר למשתכן" 14,991 זכאים. ההרשמה להגרלה הגדולה תהיה פתוחה למשך כשבועיים, וזכאים שטרם נרשמו יוכלו לעשות זאת עד לתאריך ה- 18 בספטמבר.

 

מנתוני ההרשמה שנקלטו עד הבוקר (ה'), עולה כי היישובים המבוקשים ביותר לפי סדר יורד הם: ראשון לציון, מודיעין, בית שמש, רמת גן, בית דגן ויבנה.

 

כמו-כן, מעל ל-5,000 בני מקום נרשמו להגרלות ביישובים הבאים על פי סדר יורד: ראשון לציון, רמת גן, בית שמש, נתניה, יבנה ואשקלון.

 

 

בהגרלה הגדולה שפתוחה כעת להרשמה ישנן 11,507 דירות ב-22 יישובים, הודעות הזכייה יימסרו בתאריך ה-31 לאוקטובר.

 

על פי דו"ח תקופתי של משרד הבינוי והשיכון, ישנם 99.5 אלף רשומים לתוכנית מחיר למשתכן, ועד היום זכו 25,633 צעירים בתוכנית.

 

ישנן שתי סדרות בתוכנית, כאשר סדרה א' הם אלו שנרשמו מתחילתה וההגרלות מיועדות בעיקר להם ונותרו בסדרה זו 33,066 זכאים - מהם 19,452 שלא זכו בהגרלה הגדולה הקודמת של חודש יוני, כך שלאחר הגרלה זו יוותרו 21,559 בסדרה זו.

 

שטח בנייה של מחיר למשתכן בקריית ביאליק שטח בנייה של מחיר למשתכן בקריית ביאליק צילום: אלעד גרשגורן

 

 

ב-24 לספטמבר תיסגר ההרשמה לסדרה ב' ואז צפויה להיפתח סדרה ג' של זכאים להשתתף בתוכנית. כרגע כאמור ההגרלות פתוחות לזכאי סדרה א' שנרשמו בתחילת התכנית פרט להגרלות בודדות. כך שהמשמעות היא שמסוף החודש לא יהיו רק ממתינים מסדרה ב' להגרלות שיפתחו אלא גם מסדרה ג'.

 

עוד נמסר ממשרד האוצר כי במהלך התקופה הקרובה תשלח הודעה לזכאים שנרשמו להגרלות במסגרת ה"הגרלה הגדולה", שתפרט את ההגרלות אליהם הם רשומים, כך שיוכלו לוודא שאכן נרשמו לכל ההגרלות שהיו מעוניינים ובמסגרת זו יוכלו לשנות את המיקומים שביקשו. מדי שבוע יוציא משרד האוצר ומשרד הבינוי והשיכון עדכון על ההגרלה המפרטת את מספר הנרשמים בכל הגרלה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x