שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

קבוצת בסט תבנה לחברת רובינשטיין שני מגדלי משרדים בת"א ב-200 מיליון שקל

הפרויקט ממוקם ברחוב יצחק שדה בקרבת תחנת קרליבך של הרכבת הקלה. הפרויקט ישתרע על 6.3 דונם, והשטח הבנוי בשני המגדלים בני 33 הקומות

ענת דניאלי 08:2010.08.17

קבוצת בסט תבנה עבור חברת רובינשטיין שני בנייני משרדים בפרויקט תאומי רובינשטיין בתל אביב תמורת 200 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". הפרויקט ממוקם בדרום תל אביב ברחוב יצחק שדה בסמוך לצומת מעריב, ובקרבת תחנת קרליבך של הרכבת הקלה אשר תהיה תחנה משולבת לקו האדום והירוק.

 

הפרויקט ישתרע על 6.3 דונם, והשטח הבנוי בשני המגדלים בני 33 הקומות יעמוד על 110 אלף מ"ר, כולל חמש קומות של חניונים תת־קרקעיים בשטח של כ־31 אלף מ"ר. לובי הכניסה תוכנן בגובה ארבע קומות.  

 

הדמיית "תאומי רובינשטיין" הדמיית "תאומי רובינשטיין" הדמיה: יסקי-מור-סיון אדריכלים

 

 

על פי גורמים בענף הנדל"ן, רובינשטיין רכשה את הקרקע ב־2011 בסכום של כ־105 מיליון שקל. היתר הבנייה במקום התקבל רק לאחרונה.

 

חברת בסט מסרה כי בניית הפרויקט צפויה להסתיים בתוך 39 חודשים, זמן קצר לפני ההפעלה הצפויה של הקו האדום של הרכבת הקלה שעובר בסמוך למבנים. הפרויקט תוכנן על ידי יסקי־מור־סיון אדריכלים, ובניהול ופיקוח של החברה להנדסה וקסמן־גוברין־גבע. "פרויקט תאומי רובינשטיין מורכב בין היתר בשל התכנון הייחודי והעובדה שהוא נמצא בסמוך לעבודות הרכבת הקלה", אמר אליאס טנוס, מנכ"ל קבוצת בסט.

 

לאחרונה קבוצת בסט וחברת אפקון הודיעו על הקמת שותפות להקמת מגדל משרדים לחברת מגדלי ישראל בפתח תקווה ב־380 מיליון שקל.

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x