$
נדל"ן עולמי

למכירה ממאפיונר: הבית בו התגורר אל קפונה בברוקלין

הבית הפרטי בן שלוש הקומות בו התגורר המאפיונר לפני שעבר לשיקגו בשנות ה-20, עבר שיפוץ ומותאם היום למגורי שלוש משפחות. ומה המחיר?

שירות כלכליסט 18:5927.06.17
בית בברוקלין שהיה בעבר בבעלותו של המאפיונר אל קפונה עומד למכירה. המאפיונר הנודע התגורר בבית הפרטי בן השלוש קומות לפני שעבר לשיקגו בשנות ה-20 של המאה הקודמת, שם ביסס את מעמדו כ"אויב הציבור מספר 1". הבית מוצע למכירה עבור 2.85 מיליון דולר.

 

הבית עבר שיפוץ ואינו נראה כפי שהיה בימיו של קפונה. הוא הותאם למגורי שלוש משפחות, כולל דופלקס מהודר עם שלושה חדרי שינה ושניים וחצי חדרי אמבטיה וגינה. כמו כן, יש שתי יחידות מגורים נוספות בשתי הקומות עליונות. כל היחידות כוללות מטבח מצויד וחלל חיצוני משלהן.

 

בית של אל קפונה ברוקלין בית של אל קפונה ברוקלין צילום: google maps

 

 

לפי סוכן הנדל"ן שאחראי על המכירה, לו קפונה היה מתגורר בבית עד היום הוא לא היה צריך להידרדר לחיי פשע כדי להרוויח כסף, שכן ניתן להרוויח שכירות של 6,000 דולר בחודש עבור שתי היחידות העליונות.

 

ביום שבת האחרון נערכה גם מכירה פומבית של חפצים ומזכרות הקשורים לקפונה ולמאפיונרים נוספים, שהכניסה מעל 100 אלף דולר. שעון כיס מעוטר ביהלום שהיה שייך לקפונה ויוצר בשיקגו בשנות ה-20 ביחד עם לחן מוזיקלי שכתב בכתב ידו בכלא אלקטרז עשור לאחר מכן, היו בין החפצים שנמכרו. השעון נמכר עבור 84,375 דולר, והיצירה המוזיקלית עבור 18,750 דולר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x