שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

גינדי החזקות תקים פרויקט מגורים עם מועדון "חבר" ברחובות

החברה רכשה קרקע ממשפחת פפושדו ב-160 מיליון שקל; הפרויקט יכלול 416 דירות ועלות הקמתו תעמוד על 550 מיליון שקל. מחיר דירת 4 חדרים יחל ב-1.429 מיליון שקל

דותן לוי 09:0613.06.17

חברת גינדי החזקות תקים פרויקט מגורים של 416 דירות לעמיתי מועדון "חבר" בעיר רחובות. הפרויקט ממוקם בחלקה המערבי של העיר בשכונה חדשה בשם חצרות המושבה. מתוך סך הדירות שיבנו כ-340 יחידות דיור יוקצו לעמיתי מועדון "חבר" בהנחה של עד 12% ממחיר השוק. עלות ההקמה של כל הפרויקט תעמוד על 550 מיליון שקל.  

 

הדמיית הפרויקט הדמיית הפרויקט הדמיה: Viewpoint
כפי שפורסם ב"כלכליסט", במהלך שנת 2016 התנהל משא ומתן בין גינדי החזקות לחברת ים סוף שבבעלות משפחת פפושדו למכירת הקרקע לגינדי, אשר הכחישה זאת

בתוקף.

 

בהמשך נסגרה העסקה וכאמור לאחר מכן החליטה גינדי לשווק את הפרויקט בשיתוף עם מועדון "חבר" כפי שעשתה בעבר מספר פעמים, בין היתר בעיר פתח תקווה שבה שווקו 590 דירות.

 

שיטת המכירה של גינדי מאפשרת לה למכור את מרבית הפרויקט ביום אחד וכך לחסוך בעלויות המימון והשיווק. עם זאת, בימים שבהם יש גאות במחירי הנדל"ן, הרווח שמתקבל בשיטת ההגרלה נמוך יותר היות ובאופן טבעי מחירי הדירות בפרויקט מגורים עולים עם התקדמות הפרויקט.

 

הפרויקט שייקרא Westside יכלול בניין מגורים בן 8 קומות הכולל 34 יחידות דיור, ארבעה בנייני מגורים בני 10 קומות הכוללים 44 יחידות דיור כל אחד, ושני מגדלי מגורים בני 22 קומות הכוללים 103 יחידות דיור כל אחד.

 

במסגרת הפרויקט יוצעו לעמיתים בשלב הראשון 3 בניינים בלבד, ובהמשך, בהתאם לביקוש, יוצעו דירות נוספות. הפרויקט צפוי לקבל היתרי בניה עד סוף חודש ינואר הקרוב. מחיר דירת ארבעה חדרים בפרויקט יתחיל ב-1.429 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x