שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

בלעדי לכלכליסט

מסתמן - קרן ריאליטי זכתה במכרז להקמת 60 דירות בנמל יפו בכ-180 מיליון שקל

המחיר הוא פי 6 ממחיר המינימום שניתן במכרז. עלות הקרקע הצפויה לדירה - 2.91 מיליון שקל; בין החברות שניגשו למכרז - קבוצת קנדה ישראל, יוסי אברהמי, איילה אגם

ענת דניאלי 18:5926.04.17

על פי הערכות קרן ריאלטי הגישה את ההצעה הגבוהה ביותר ועל כן צפויה לזכות במכרז להקמת 60 דירות ושטחי מסחר בנמל יפו בצמוד למבנה מיומנה. רק על שטח הפרויקט תשלם החברה סכום של כ-180 מיליון שקל, פי ששה יותר ממחיר המינימום שהוצע במכרז ועמד על 26.95 מיליון שקל. כך שעלות הקרקע בלבד לכל דירה תעמוד על 2.91 מיליון שקל.

 

 

תוצאות המכרז הרשמי טרם פורסמו, אולם מסתמן כי הגישו כ-15 חברות שונות הצעות לרכישה וביניהן; חברת קנדה ישראל, איילה אגם, יוסי אברהמי וחברות נוספות. תוצאות המכרז צפויות בקרוב וזאת לאחר התכנסות ועדת המכרזים ואישור שר האוצר, משה כחלון (משום שמדובר בזכויות מכר ולא חכירה של מעל 3 דונם).

 

המכרז בנמל יפו כולל 60 יח"ד ושטחי מסחר וניתן להרחיב זכויות הבנייה על ידי הקלת שבס-כחלון המאפשרת הגדלת השטח הבנוי לטובת יח"ד בעד 20% בבנייה רוויה. ע

 

ל פי חוברת המכרז, היזם הזוכה יצטרך לבנות חניון ציבורי במקום וכן לשמר חלק ממבני הציבור. תנאי נוסף לאישור בנייה של למעלה מ-30% מהיקף הבינוי הוא התקנת רמזורים בצומת הרחובות יפת ויהודה מרגוזה.

 

מקרן ריאלטי לא נמסרה תגובה.

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x