שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

"בשנתיים וחצי המחירים עלו בכ-30%": פרויקט המגדלים בשכונת הארגזים מתחיל אכלוס ויוצא לשלב ב'

הפרויקט של חברת אלעד ישראל מגורים החל את האכלוס ב-3 מגדלים שכבר קיימים במקום. במסגרת שלב ב' יוקמו 5 בנייני מגורים הכוללים 370 יחידות דיור. מחיר דירת 4 חדרים זינק מ-1.7 מיליון שקל ל-2.2 מיליון שקל

ענת דניאלי 11:2226.04.17

"המחירים עלו מהפריסייל שהתקיים לפני כשנתיים וחצי בסביבות ה-30%. בעבר הגיעו לרכוש בפרויקט בעיקר משקיעים והיום 75% מהפרויקט נרכש ע"י רוכשי דירה ראשונה ומשפרי הדיור" , כך אמר מנכ"ל אלעד ישראל מגורים רונן יפו הבוקר (ד') בהשקת שלב ב' של שכונת "פארק תל אביב". הפרויקט כולו צפוי לכלול 8 מגדלים בני 18 קומות וסה"כ 570 דירות. עד כה מכרה החברה 380 דירות בהיקף של כ-749 מיליון שקל (תוך שנתיים וחצי).

על פי נתוני החברה שהוצגו, לפני כשנתיים וחצי בתחילת שיווק הפרויקט בשלב א', דירת 4 חדרים ממוצעת עמדה על כ-1.7 מיליון שקל והיום המחיר הנו כ-2.2 מיליון שקל לדירה דומה בפרויקט. מבחינת מפוני שכונת הארגזים, כ-100 קיבלו דירה ואוכלסו בבנייני הפרויקט הקיימים במקום (כ-60 בחלק ישן של הפרויקט וכ-32 בפרויקט הנוכחי של החברה בשלב א').

 

בשלב א' של הפרויקט, החברה הקימה שלושה מגדלים בני 18 קומות הכוללים 250 יח"ד. בשלב ב' שהושק היום, הוצג כי החברה תקים עוד חמישה מגדלים הכוללים 370 דירות. מועד אכלוס שלב ב' צפוי בעוד 30 חודשים.

 

הדמיית פרויקט שכונת הארגזים הדמיית פרויקט שכונת הארגזים הדמיה: 3 דוויזן

 

פרויקט פארק תל אביב, ממוקם בצמוד לחלקו הצפון מערבי של פארק מנחם בגין וזהו גם היתרון שבו, נוף ופארק טבעי רווי ירוק, המתחבר לפארק אריאל שרון. מהחברה ציינו כי חיבור זה מייצר רצף פארקים של כ-9,000 דונמים הכוללים שטחים פתוחים, מסלולי אופנים, מתקנים לילדים, מרכז ספורט ועוד. בשנים הקרובות יושקעו בחלקו המערבי של פארק מנחם בגין עשרות מיליוני שקלים עבור הקמת טיילת מרוצפת, ספסלים, הצללות מעץ, שדרות עצים, מרחב משחקים ופנאי ושבילי אופנים, שיתווספו למתקנים הקיימים כיום.

 

החברה בפרויקט אמונה גם על תשתיות השכונה כולה בהם שטחי ציבור, תשתיות המים והחשמל. כמו כן, מקימה היא כביש שכבר מחובר למגדלי השכונה הקיימים וצפוי להגיע עד לצומת הרחובות חיים בר לב ומשה דייין וכך למעשה תחובר השכונה לנתיבי איילון ועורקי התחבורה המרכזיים. כעת עוד אין בפרויקט שטחי מסחר פעילים, חנויות או מרכולים. מהחברה סיפרו כי בעתיד צפוי מתחם צפוני שיכלול עוד 20 מגדלים ו-20 אלף מ"ר שטחי מסחר. עוד ציינו בהקשר זה כי כעת קרקע זו איננה זמינה והחברה צופה שתגיע להסכמים בקרוב לפינוי הקרקע.

 

הדמיית הפרויקט עם המרכז המסחרי הדמיית הפרויקט עם המרכז המסחרי הדמיה: 3 דוויזן

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x