$
חדשות נדל"ן

טדי שגיא נכנס לתחום חללי העבודה המשותפים; המתחם הראשון בישראל - במגדל עזריאלי בשרונה

הקבוצה תפעיל מותג בינ"ל חדש שייקרא LABS בערים מרכזיות בעולם. המתחם הראשון צפוי להיפתח ביוני בלונדון. המתחם הראשון בישראל יפתח בסוף 2017

שירות כלכליסט 17:0105.03.17

הפרויקט החדש של טדי שגיא נחשף: קבוצת טדי שגיא נכנסת לתחום חללי העבודה המשותפים–Co Working. הקבוצה תפעיל מותג בינ"ל חדש שייקרא LABS במיקומים נבחרים, בערים מרכזיות בעולם. המתחם הראשון צפוי להיפתח כבר בחודש יוני בלונדון.

 

קבוצת טדי שגיא חושפת כי הפרויקט החדש שלה הוא כניסה לשוק חללי העבודה, תחת המותג LABS. החברה הבינ"ל החדשה תפעיל מתחמים גדולים במיקומים אטרקטיביים בערים נבחרות בעולם. הקבוצה צפויה לחשוף את אסטרטגיית הפעילות של LABSבחודש יוני השנה, יחד עם פתיחתו של המתחם הראשון של LABSבהולבורן, לונדון.
טדי שגיא טדי שגיא צילום: אוראל כהן

 

 

המתחם הראשון בת"א צפוי להיפתח בסוף 2017 במגדל עזריאלי החדש בשרונה. המתחם יוקם בחלק מהקומות הגבוהות של הבניין וישתרע על כ-8,000 מ"ר. המתחם השני בת"א צפוי להיפתח ברבעון הראשון של 2018 במגדלי הארבעה החדשים. המתחם ישתרע על כ-4,500 מ"ר ויפעל בקומות העליונות של המגדלים.

 

המתחמים שייפתחו בתל אביב לא צפויים להיות היחידים, ובקבוצת שגיא בוחנים פתיחת מתחמים נוספים במיקומים שונים בישראל.

 

שוק חללי העבודה איננו חדש לקבוצת שגיא. בקמדן מרקט בלונדון מפעילה בשנה האחרונה חברת מרקט טק, בשליטת קבוצת שגיא, את מתחם האינטרצ'נג  שמשמש בית ליותר מ-1,000 סטרטאפיסטים. הרעיון של שגיא היה להביא לשוק שנחשב למקום המאגד יזמים צעירים, גם יזמים מתחומי הטכנולוגיה. מרקט טק פועלת להקמת מרכזים נוספים בשוק שיכילו בתוך כשנתיים כ-3,000 סטרטאפיסטים.

 

את פעילות ההקמה בישראל מלווים הדן אורנשטיין, יועץ התקשורת של הקבוצה, ואלעד אלון, מנהל פעילות הנדל"ן בישראל. השניים בוחנים שיתופי פעולה אסטרטגיים של LABS עם גורמים שונים בתעשייה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x