$
חדשות נדל"ן

אפריקה התחדשות עירונית זכתה במכרז להקמת 180 יחידות דיור בשכונת קריית היובל

החברה תהרוס בניין רכבת שנבנה בסוף שנות ה-60 הכולל 56 יח"ד ותקים בניין מגורים בגובה של 12 עד 14 קומות. אם החברה תעמוד בלוחות הזמנים היא תזכה למענק בסך 2 מיליון שקל לקידום פרויקטים בעיר

אביב גוטר 13:3806.02.17
אפריקה התחדשות עירונית, חברת הבת של אפריקה ישראל מגורים בתחום הפינוי בינוי, הודיעה על זכייתה במכרז בשכונת קריית היובל להקמת 180 יחידות דיור.

 

המתחם כולל היום 56 יחידת דיור שנבנו בסוף שנות ה-60 ובמקומן תבנה החברה בניין מגורים בגובה של 12 עד 14 קומות עם כ-180 יחידות דיור חדשות.

 

על פי המכרז, החברה תהרוס בניין רכבת שנבנה בסוף שנות ה-60 של המאה הקודמת הכולל 56 יח"ד ותקים בניין מגורים בגובה של 12 עד 14 קומות עם כ-180 יח"ד חדשות. במסגרת הפרויקט ייהנו הדיירים הוותיקים מתוספת שטח לדירתם הקיימת וכן מרפסת שמש.

 

בניינים בקריית היובל בניינים בקריית היובל צילום: גיא אסייג

 

כמו כן, אפריקה תזכה למענק מטעם עיריית ירושלים ומשרד הבינוי והשיכון בסך 2 מיליון שקל בגין קידום פרויקטים בעיר אם תעמוד בלוחות זמנים קצובים שהוקצו לה, וזאת על מנת להיטיב עם הדיירים.

 

מדובר בפרויקט השני של החברה בירושלים, לאחר שזכתה לאחרונה במכרז לבניית 104 יחידות דיור בשכונת הקטמונים. גם במסגרת פרויקט זה מזכות העירייה ומשרד הבינוי והשיכון במענק, אולם גבוה יותר בסך 2.5 מיליון שקל.

 

אסף סימון, מנכ"ל אפריקה התחדשות עירונית מסר: "אפריקה התחדשות עירונית התמקדה בשנים האחרונות באזור המטרופולין הרבתי של גוש דן. החברה, הבוחנת מנועי צמיחה חדשים להרחבת פעילותה העסקית, רואה בעיר ירושלים המצויה בתנופת פיתוח מרשימה, יעד אסטרטגי חשוב. בהתבסס על כך, שעיריית ירושלים וחברת מוריה מטעמה מבצעות פעילויות מבורכות להגדלת היצע יחידות הדיור בעיר, תוך מתן מענה לצד החברתי במסגרת פרויקטים של פינוי בינוי. הניסיון הרב שצברנו בעיר באמצעות חברת האם, אפריקה ישראל מגורים הבונה ומקדמת כ-1,000 יח"ד בעיר, בין היתר בשכונת סביוני ארנונה וסביוני רמת שרת, מסייעים לביסוס אחיזתה של החברה בעיר. אנו משקיעים מאמצים רבים להיכנס לפרויקטים דומים אחרים בעיר ומחוצה לה כבר בעתיד הקרוב".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x