שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

שגרירות חוף השנהב מצטרפת למגדל אטריום: 500 מ"ר ב־120 שקל למ"ר לעשר שנים

לאחרונה פורסם ב"כלכליסט" ששגרירות אירלנד שכרה משרדים בקומה ה־19 במגדל. במקביל, חברות התעופה KLM ואייר פראנס שכרו 300 מ”ר בקומה ה־14

דותן לוי 07:4810.10.16
שגרירות חוף השנהב תעבור מבית דרום אפריקה ברחוב מנחם בגין 12 ברמת גן, למגדל אמות אטריום ברחוב ז’בוטינסקי בעיר, מול מתחם הבורסה, כך נודע ל"כלכליסט". השגרירות מתכוונת לשכור כ־500 מ"ר בקומה השנייה של המגדל בדמי שכירות חודשיים של 120 שקל למ"ר לעשר שנים.לאחרונה פורסם ב"כלכליסט" ששגרירות אירלנד שכרה משרדים בקומה ה־19 במגדל. במקביל, חברות התעופה KLM ואייר פראנס שכרו 300 מ”ר בקומה ה־14.

 

 

 

בניגוד לחברות עסקיות, מעבר של שגרירויות נחשב למורכב יותר שכן הוא מתרחש אחת ל־25–30 שנה ודורש בחינה ממושכת של כמה שנים. השגרירות בוחנת את שיקולי הביטחון וכן את הנראות שכן שגרירויות מבקשות לשדר מכובדות ויוקרה. בכל העולם שגרירויות עוברות ממבנים צמודי קרקע למגדלים, בעיקר משיקולי ביטחון. גם בארץ שגרירויות רבות ששכנו לאורך רחוב הירקון עזבו למגדלי משרדים חדישים.

 

פרויקט אמות אטריום הושלם לאחרונה בהשקעה של כ־800 מיליון שקל. שטחו 57 אלף מ”ר על 40 קומות. הוא תוכנן ועוצב על ידי פרופ' משה צור ואדריכל הפנים עודד חלף. הוא המגדל היחיד בישראל שזכה בדירוג הבנייה הירוקה הגבוה ביותר בעולם (תקן Leed Platinum) - מה שנכנס לשיקוליהן של השגרירויות.

 

מגדל אטריום. שגרירות שנייה בתוך חודש מגדל אטריום. שגרירות שנייה בתוך חודש צילום: דרור סיתהכל

 

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x