$
נדל

בלעדי לכלכליסט

עידן וולס, יד ימינו של יצחק תשובה, רכש וילה באפקה ב-14 מיליון שקל

הנכס שהיה שייך ליהלומן רונן קונפינו נמכר בהליך כינוס נכסים לוולס, שהציע את המחיר הגבוה ביותר. הבית בן 8 החדרים משתרע על פני 380 מ"ר בנוי ב-3 קומות וכולל גם חדר קולנוע ויחידת דיור קטנה לשימוש אופר

אביב גוטר 19:3716.08.16

עידן וולס, יד ימינו של יצחק תשובה בעשור האחרון וכיום -מנכ"ל קבוצת תשובה, רכש וילה מפוארת בשכונת אפקה בתל אביב תמורת 14 מיליון שקל.

 

הנכס ממוקם ברחוב הרכש, המקביל לנתיבי איילון מצד מערב. עם זאת על פי גורמים המעורים בעסקה וולס ומשפחתו לא צפויים לסבול מרעשי הרקע שכן לנכס הנרכש חומה גדולה שחוסמת רעשים בנוסף לכך שהוא ממוקם בצד האי זוגי, הצד הרחוק מנתיבי איילון.

 

שער הכניסה לבית ברחוב הרכש בשכונת אפקה שער הכניסה לבית ברחוב הרכש בשכונת אפקה

 

מדובר בווילה מפוארת בשטח של כ-380 מ"ר שהייתה שייכת בעבר ליהלומן רונן קונפינו. הנכס הועבר לכונס נכסים שביצע התמחרות שבו זכה וולס עם ההצעה הגבוהה ביותר. הבית כולל 8 חדרים המתפרשים על 3 קומות עיליות וקומת מרתף המחולק לשניים, חדר קולנוע גדול ויחידת דיור קטנה עם כניסה נפרדת לשימוש אופר. הנכס כולל שני סלונים בקומת הכניסה, מטבח מפואר המהודר באריחי פסיפס שהובאו במיוחד מספרד.

 

 

וולס הציע את המחיר הגבוה ביותר בהתמחרות וולס הציע את המחיר הגבוה ביותר בהתמחרות

 

כל חדרי השינה בבית הם יחידות הורים עם מקלחת ושירותים צמודים כאשר בקומה האחרונה, אליה ניתן לעלות באמצעות המעלית, שוכנת יחידת הורים גדולה הכוללת בנוסף חדר ארונות גדול.

 

הבריכה בחצר הווילה הבריכה בחצר הווילה

 

וולס טרם נכנס לבית אולם בימים האחרונים פוקדים את הבית אנשי מקצוע על מנת להשמיש את הבית לכניסתו.

 

מימין: ולס ותשובה מימין: ולס ותשובה צילום: יובל חן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x