$
נדל"ן עולמי

מתעניינים באחוזה של ג'וני דפ בדרום צרפת? המחיר הוכפל ל-50 מיליון יורו

הנכס ששימש את השחקן ובת זוגו לשעבר, ונסה פרדי, משתרע על פני 150 דונם וכולל מעל ל-10 מבנים שעברו שימור, בהם כנסייה שהפכה לחדר ארונות, מרתף יינות וסטודיו לאמנות עומד עכשיו למכירה במחיר כפול מזה שנקבע לו בשנה שעברה. צפו בתמונות

שירות כלכליסט 13:3217.07.16
ג'וני דפ מעמיד מחדש למכירה את האחוזה שלו בדרום צרפת ומכפיל את המחיר המבוקש תמורתה, שעומד כעת על 50 מיליון יורו (55.5 מיליון דולר).

 

מדובר בנחלה ששימשה כעיירה לשעבר הכוללת מעל ל-10 מבנים. הנכס הועמד למכירה לראשונה ביוני 2015, אז ביקש עבורו השחקן 26 מיליון דולר. אולם לאחר כמה חודשים סוכנות הנדל"ן הפסיקה להציע את הנכס למכירה.

 

כעת הוא מוצע למכירה מחדש על ידי סוכנות נדל"ן אחרת. ריק הילטון, סוכן הנדל"ן האחראי כעת על המכירה הסביר כי דפ חשב שהנכס תומחר במחיר נמוך מדי. "דפ מרגיש ש-50 מיליון יורו הוא סכום הולם לנכס", הוסיף. לדבריו, זוהי רכישה מושלמת למי שמחפש פרטיות וכי מספר מיליארדרים כבר הביעו עניין.

 

אלכסנדר קראפט שהיה אחראי על המכירה בסיבוב הראשון טוען כי כבר המחיר שאפתני מדי בהתחשב באופי ה"כפרי" של הנכס ובהיותו מרוחק 27 ק"מ מסן טרופה בריביירה הצרפתית.

 

על פי הדיווחים דפ נהג לשהות במקום ביחד עם ילדיו ואשתו באותה תקופה, ונסה פרדי. דפ רכש את חלקת האדמה בגודל 150 דונם בשנת 2000 והשקיע בסביבות 10 מיליון דולר בשימור ושיפוץ המבנים. הנחלה כוללת גם כנסייה אותה המיר דפ לבית אורחים, כשאזור הווידוי משמש כעת כחדר ארונות. המקום כולל גם מסעדה עם מטבח מצויד ומקצועי, מבנה כביסה וחניון.

 

הבית הראשי הוא בגודל 400 מ"ר, וכולל 5 חדרי שינה וסטודיו אמנות. מרתף היינות מעוצב בסגנון "שודדי הקאריביים", כולל גולגולות וצעיפים בצבעים בהירים. הנחלה כוללת גם מספר קוטג'ים המשמשים לאורחים, שתי בריכות שחייה, חדר כושר ופארק החלקה שנבנה במיוחד עבור בנו של דפ.

 

ביוני מכר דפ ציורים של ז'אן-מישל בסקיה עבור 14.6 מיליון דולר. השחקן נמצא כעת בעיצומו של הליך גירושים מתוקשר ומכוער מהשחקנית אמבר הרד.

 

האחוזה של ג'וני דפ. 50 מיליון יורו והיא שלכם האחוזה של ג'וני דפ. 50 מיליון יורו והיא שלכם צילום: Sotheby's International Realty

 

האחוזה היתה בעבר עיירה והיא כוללת מעל ל-10 מבנים האחוזה היתה בעבר עיירה והיא כוללת מעל ל-10 מבנים צילום: Sotheby's International Realty

 

 

אחד מהמבנים באחוזה. בשנת 2000 השקיע דפ כ-10 מיליון דולר בשימור ושיפוץ המבנים אחד מהמבנים באחוזה. בשנת 2000 השקיע דפ כ-10 מיליון דולר בשימור ושיפוץ המבנים צילום: Sotheby's International Realty

 

 

 צילום: Sotheby's International Realty

 

 

 צילום: Sotheby's International Realty

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x