שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

חולון עולה לגובה: תוכנית ראשונה לבניית מגדלי משרדים באזור התעשייה יוצאת לדרך

מדובר בתוכנית נקודתית שהגיש היזם אליהו פרביש לבניית ארבעה מגדלי משרדים בני 18-24 קומות; מסמך עקרונות של העירייה מציע תמריצים גם לבעלי המגרשים הנוספים במטרה להפוך את האזור לשדרת משרדים

אמיתי גזית 09:2625.03.15

הנוסעים בכביש 4 או 44 במקטעים הסמוכים לחולון יוכלו להבחין בשנים הקרובות בשינויים משמעותיים בנוף: בנייני משרדים חדשים עתידים להחליף את המבנים התעשייתיים והמוסכים הניצבים כיום באזור, זאת לאחר שהוועדה המחוזית לתכנון ובנייה במחוז תל אביב אישרה להפקדה תוכנית נקודתית לבניית 4 בנייני משרדים בני 24-18 קומות ברחוב המרכבה 51 באזור התעשייה של העיר. הבניינים יכילו 33 אלף מ"ר למשרדים, קומה לשימוש ציבורי, ורחבה שתהווה כיכר עירונית. המגרש ממוקם בקצה הדרומי של רחוב המרכבה בסמוך למחלף חולון מזרח. מדובר בתוכנית שהוגשה על ידי היזם אליהו פרביש.

 

הרחוב שבו שוכן המגרש הוא הדופן הדרום מזרחית של אזור התעשייה חולון ומשמש חלון ראווה לחולפים בשניים מצירי התנועה העמוסים באזור המרכז. במטרה לשנות את חזות העיר גיבשה עיריית חולון ב-2012 מסמך הוראות עיצוב אדריכלי שאושר על ידי הוועדה המחוזית תל אביב. ברחוב מצויים 16 מגרשים, רובם בבעלות פרטית. המסמך מתווה עקרונות שיעודדו יזמים נוספים להכין תוכניות דומות להקמת בנייני משרדים במקום הייעוד המקורי של אותם מגרשים לתעשייה. לפי שעה השטחים שבגב הרחוב ימשיכו לשמש למוסכים ולתעשייה.

 

בניין באזור התעשייה של חולון בניין באזור התעשייה של חולון צילום: עמית שעל

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x