$
נדל"ן עולמי

רומן אברמוביץ' רכש שלושה בתים במנהטן; יבנה במקומם את אחוזת חלומותיו

המיליארדר הרוסי רכש באוקטובר בית בגודל 880 מ"ר עבור 29.7 מיליון דולר מהיזם לארי גלוק, חודשיים לאחר מכן רכש את הבית לידו תמורת 19.3 מיליון דולר ואת הצמוד השלישי ב-20 מיליון דולר

שירות כלכליסט 12:3721.01.15
המיליארדר הרוסי רומן אברמוביץ' רכש שלושה בתים צמודים במנהטן במטרה לבנות במקום אחוזה יוקרתית. בניו יורק פוסט מדווחים כי האוליגרך, שהונו נאמד ב-9.3 מיליארד דולר, מתכוון לבנות בשטח את אחוזת חלומותיו בה יתגורר עם בת זוגו בשנים האחרונות דאשה זוקובה ושני ילדיהם המשותפים. לאברמוביץ' חמישה ילדים מנישואים קודמים.

לפי הדיווח, אברמוביץ' רכש באוקטובר בחשאי בית בגודל 880 מ"ר וברוחב 6.5 מטרים ברחוב 75, עבור 29.7 מיליון דולר מהיזם לארי גלוק. חודשיים לאחר מכן הוא רכש, שוב בחשאי, בית השוכן שני בתים מהבית הקודם עבור 19.3 מיליון דולר. הבית הזה הוא בגודל 677 מ"ר וברוחב צר יותר של 5 מטרים. בין שני הבתים האלה שוכן בית נוסף, בבעלות מארק ולורי פייף, אולם לפי הדיווח הם חתמו על חוזה למכירתו לקונה "רוסי" מסתורי. השווי של הבית הזה עומד על כ-20 מיליון דולר.

 

שלושת הבתים שרכש אברמוביץ' שלושת הבתים שרכש אברמוביץ' צילום: nypost

 

 

אברמוביץ' התכוון בעבר לשלם 75 מיליון דולר – שהיו נחשבים שיא בשעתו – לרכישת דירה בברנווינד מנשיון בשדרה החמישית בניו יורק. אולם האלמנה העשירה שהדירה הייתה בבעלותה דחתה את ההצעה שלו מתוך הנחה שתוכל להרוויח יותר על הדירה.

 

גלוק, שמכר לאברמוביץ' את הבית הראשון ברחוב, סיפר לעיתון כי חשב שזה "סופר קול" שאברמוביץ', הבעלים של קבוצת הכדורגל צ'לסי הוא הקונה. המוכרים של הבית השני הודו כי לא היו מודעים לזהות הקונה. "הם פשוט שמעו יום אחד דפיקה בדלת והבינו שרוסי עשיר רוצה לקנות את הבית שלהם", סיפר מקורב למוכרים. "לו ידעו במי מדובר ומה הוא מתכנן לעשות, הם בוודאי היו מבקשים יותר כסף".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x