$
בשולי החדשות

האם אם ילדיו של רומן אברמוביץ' היא בת זוגו החדשה של דיקפריו?

דאריה ז'וקובה, שלאחרונה נפוצו שמועות כי נפרדה מהמיליארדר, נראתה בניו יורק בנוכחותו של השחקן

שירות כלכליסט 12:5720.12.14

האם בת זוגו החדשה של השחקן ליאונרדו דיקפריו (40) היא דאריה (דאשה) ז'וקובה (33), המוכרת כבת הזוג של המיליארדר רומן אברמוביץ', ולאחרונה נפוצו שמועות על פרידתם?

 

 

דיקפריו. הפפראצי לא מפסיקים לעקוב דיקפריו. הפפראצי לא מפסיקים לעקוב צילום: רויטרס

 

הפפראצי עוקבים באדיקות אחרי דיקפריו, במיוחד לאחר שהשחקן נפרד מחברתו, הדוגמנית טוני גארן: הרכילאים רצו מאוד לתפוס את הרווק ההוליוודי עם בחורה אחרת, לאור העובדה שהוא לא נוהג להישאר לבד לאורך זמן, ומאז הפרידה, דיקפריו כבר נצפה במועדון חשפנות.

 

הפעם, ליאו נתפס בעין העדשה עם ז'וקובה בכניסה למלון מארק בניו יורק. אמצעי התקשורת בארה"ב כינו אותה "ברונטית מקסימה", מבלי לדעת שמדובר באמא לשני ילדים מאחד האנשים העשירים בתבל.

 

 

 צילום: ראובן שוורץ

 

תזכורת: בחודש שעבר היו שמועות בנוגע לפרידה של אברמוביץ' וז'וקובה, שלהם שני ילדים - אהרון ולאה. על פי הודעה שפורסמה באחד הבלוגים, לאיש העסקים יש רומן עם רקדנית הבלט של תיאטרון מרינסקי, דיאנה צ'רי. ואולם, מקורבו של הטייקון, ג'ון מן, הכחיש את המידע הזה.

 

דיקפריו, מצדו, נפרד לפני כמה שבועות מגארן. גארן לא הופיעה למסיבת יום ההולדת הענקית של הכוכב בנובמבר והזוג בקושי תיקשר באירוע האומנות ששהו בו החודש במיאמי. "הוא לא ממש שם לב אליה", אמרה עדת ראייה.

 

עם זאת, לא בטוח שאפשר לכלול את ז'וקובה ברשימתו של הדון ז'ואן. רוב הסיכויים שלפגישה בניו יורק היה אופי ידידותי, משום שהוא נפגש גם עם העיתונאי דרק בלסברג.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x