$
חדשות נדל

מהנדסת עיריית הוד השרון עליזה זיידלר תחליף את מהנדס העיר רמת גן

המהנדס הנוכחי חיים כהן תכנן לפרוש לגימלאות, אך בעירייה שוקלים את המשך העסקתו כיועץ חיצוני; זיילדר: "אתמוך בהתחדשות עירונית בכפוף לתוכניות המתאר"

דותן לוי 10:3318.09.14

חילופי תפקידים במחלקות ההנדסה ברשויות המקומיות, מהנדס העיר רמת גן האדריכל חיים כהן אשר הודיע לפני למעלה משנה כי בכוונתו לפרוש לגמלאות, צפוי לסיים את תפקידו בעוד כחודשיים ובמקומו תמונה מהנדסת העיר הנוכחית של הוד השרון האדריכלית עליזה זיידלר, כך נודע ל"כלכליסט". זיידלר, אדריכלית בהכשרתה, פתחה בראשית דרכה משרד אדריכלים עצמאי ולאחר מכן עבדה בעיריית יבנה, וכן כמנהלת מחלקת הרישוי של עיריית רמת גן וכמהנדסת הוועדה המקומית זמורה. על התפקיד ברמת גן התמודדה במסגרת מכרז.

 

מהנדסת עיריית הוד השרון עליזה זיידלר מהנדסת עיריית הוד השרון עליזה זיידלר

 

זיידלר צפויה להיכנס לנעליו הגדולות של חיים כהן המהנדס הנוכחי של העיר רמת גן, הנחשב לדמות דומיננטית מאד בעיר בכל הקשור לתכנון ובנייה. כהן הוא בעל אג'נדה ירוקה אשר קידם בתקופתו תוכניות להתחדשות עירונית בעיר וביקש לצופף את השטחים הבנויים בלב העיר בטרם ניגשים לבנייה בשטחים פתוחים. בעיריית רמת גן ביקשו להשאיר את כהן כיועץ חיצוני לענייני הנדסה ומגבשים בימים אלה את התפקיד המתאים לו.

 

זיידלר בוגרת הטכניון היא תושבת נס ציונה נשואה ואם לשניים, בשיחה ל"כלכליסט" אמרה כי עבורה מדובר בשינוי משמעותי בין התפקידים לאור המעבר מעיר שבה ניתן לספור את הבניינים המיועדים להתחדשות עירונית אל עיר שחרטה על דגלה את הנושא. "אני תומכת בהתחדשות עירונית בכפוף למדיניות עירונית כוללת שצריך לגבש, בצורה של תוכנית מתאר עירונית בנושא של תמ"א 38 וכן תוכנית מתאר כוללת שתאתר אזורים לבנייה גבוהה, אזורים לבנייה צמודת קרקע, והכל תוך הסתמכות והתבססות על תשתיות תת קרקעיות וציבוריות", היא אמרה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x