$
חדשות נדל"ן

עסקת ענק במגדל עלית: משקיע רכש 24 דירות ב-46.7 מליון שקל

יחידות הדיור, שנרכשו בפרויקט המגורים של חברת מצלאוי ברמת גן בשטח של מפעל הממתקים המיתולוגי, כוללות 4-2 חדרים וממוקמות בקומות 18-1. אכלוס הפרויקט יחל ב-2017

דותן לוי 15:4706.08.14

חברת מצלאוי, הבונה את פרויקט מגדלי עלית ברמת גן, דיווחה היום (ד') על עסקה שבמסגרתה רכש משקיע בודד 24 דירות בסכום של 46.7 מליון שקל. יחידות הדיור שנרכשו כוללות שניים-ארבעה חדרים והן ממוקמות בקומה הראשונה ועד הקומה ה-18. כמו כן לכל דירה מוצמדת חניה תת-קרקעית.

הפרויקט של מצלאוי, הנבנה בשטח של מפעל הממתקים המיתולוגי של עלית במתחם הרחובות ארלוזורוב וז'בוטינסקי, כולל מבנים לשימור ושני מגדלי מגורים. המגדל הראשון הממוקם בגב המבנה לשימור, יתנשא לגובה 34 קומות ויכלול כ-150 יחידות דיור. כמו כן מתכונן מגדל שני באותו היקף שבנייתו טרם אושרה.

 

הדמיה של אחד המגדלים ברמת גן הדמיה של אחד המגדלים ברמת גן

 

במגדל מתוכננות דירות בנות שניים-חמישה חדרים ופנטהאוזים. והוא כולל גם חדר כושר, ספא, ומועדון דיירים. אכלוס המגדל צפוי בספטמבר 2017. ממזרח למגרש מקימה חברת אזורים מגדל בן 65 קומות. מצלאוי רכש את הקרקע למתחם מאזורים בשנת 2009 ובתמורה ל-40 מיליון שקל.

 

סמי מצלאוי, יו"ר חברת מצלאוי ובעלי החברה, אמר בהמשך לעסקה, כי "מתחם עלית עתיד להפוך לצנטרום החדש, והתוסס של גוש דן הן בתחום המגורים, המסחר והתעסוקה. האזור כולו צפוי לעבור התחדשות עירונית מאסיבית לצד בנייה לגובה של מגדלי יוקרה למגורים, לכן אני לא מופתע שיש מתעניינים רבים בפרויקט. העיר רמת גן תציע אלטרנטיבה למגדלי היוקרה של תל אביב ובמחירים שפויים ביחס לשוק זה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x