$
חדשות נדל"ן

בשל 'צוק איתן': רשות מקרקעי ישראל דוחה מכרזים לבניית כ-1,100 יח"ד

המכרזים הגדולים הם ביישובים: להבים, דימונה, סנדלה ונתיבות; במקביל נדחו 3 מכרזים המיועדים למסחר ומשרדים באריאל ואלקנה

דותן לוי 11:3629.07.14

רשות מקרקעי ישראל הודיעה היום (ג') כי היא דוחה מכרזים המיועדים ל-1,083 יח"ד ברחבי הארץ וכן 3 מכרזים המיועדים למסחר ומשרדים ביישובים אריאל ואלקנה.

 

 

 

מדובר בדחיה שנייה של רוב המכרזים הללו אשר חלקם היו אמורים להיסגר עוד השבוע, אך נדחו על ידי הרשות ל-4 באוגוסט, כעת נדחו פעם נוספת לשני מועדים בחודש ספטמבר. המכרזים שנדחו לא כוללים מכרזים של רשות הפיתוח אשר גם הם נדחו ברובם וכוללים עשרות יח"ד נוספות.

 

המכרזים שנדחו ל-1 בספטמבר הם למגרשים הממוקמים בעיקר בצפון ובדרום: בשלומי – 75 יח"ד, בקרית גת מגרשים לבניית 8 יח"ד של צמודי קרקע לנכים בשכונת 'כרמי גת', בזרזיר 30 מגרשים המיועדים ל-64 יח"ד של צמודי קרקע לבני המקום מחוסרי דיור, בדימונה 2 יח"ד לצמודי קרקע בשכונת 'ממשית', ו-152 יח"ד בשכונת 'השחר'.

 

העיר אריאל העיר אריאל צילום: יריב כץ

 

בנוסף נדחו שני מכרזים למגרשים באריאל בשטח כולל של כ-20 דונם המיועדים למסחר ומשרדים וכן מגרש נוסף ביעוד של משרדים ומסחר ביישוב אלקנה.

 

המכרזים שנדחו לתאריך ה-8 לספטמבר כוללים: 360 יח"ד המיועדים לדיור מוגן ביישוב להבים, 53 מגרשים לבניית 106 יח"ד של צמודי קרקע ביישוב סנדלה (ליד עפולה), 69 יח"ד בבנייה רוויה בנתיבות, וכן מגרשים בודדים בביר אל מכסור, בית שאן, ג'ת וצפת.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x