$
חדשות נדל

שר השיכון: "מחירי הדיור יירדו ב-2015 בשיעור דו ספרתי"

אורי אריאל אמר את הדברים בכנס בירושלים והעריך כי שיעור הירידה יהיה גדול מ-10%; הוסיף כי "אנחנו בדרך להסכמי גג לשיווק של 100 אלף יחידות דיור; נשווק השנה הרבה יותר דירות מב-2013"

עינת פז-פרנקל 16:5307.02.14
בהתבטאות נדירה, אמר היום (ו') שר הבינוי והשיכון אורי אריאל כי הוא מעריך "שבשנת 2015 יירדו מחירי הדירות בשיעור דו ספרתי - לא ב-30%, אבל בשיעור הגבוה מ-10%". אריאל אמר את הדברים באירוע הפתיחה של כנס ראשי הערים של המועצה הציונית בישראל וההסתדרות הציונית העולמית, שנערך בירושלים.

 

 

 

ההתבטאות היא יוצאת דופן, שכן לאורך השנים הקפידו שרי השיכון להימנע מלהתחייב על ירידת מחירים בשיעור מסוים ובתקופה מסוימת בתחום הדיור.

 

 

 צילום: דוד הכהן

 

עוד אמר אריאל, כי השנה יתייצבו מחירי הדירות. לדבריו, "בכל מקום שיש קרקע שמוכנה לשיווק אנחנו נשווק אותה, אנחנו נשווק הרבה יותר יחידות דיור ב-2014 מ-2013. אנחנו נבנה גם ביהודה ושמרון ונבנה גם בירושלים, בכל מקום בארץ ישראל."

 

הוא הוסיף כי "הגיע הזמן שמדינה במצוקה כל כך גדולה תפתור את מחירי הדיור הגבוהים. זו לא בקשה מוגזמת, זה באחריות המדינה ונעשה את זה. אנחנו בדרך להסכמי גג לשיווק של 100 אלף יחידות דיור שיסתיימו בשבועות הקרובים".

 

לשכת שר השיכון אישרה את פרטי הידיעה לפני כניסת השבת.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x