$
נדל"ן עולמי

בריכה זה כבר לא מספיק: מארק וולברג בונה בית עם פארק מים

האחוזה בשטח של כמעט 3,000 מ"ר נבנית בימים אלו בבוורלי הילס. לדברי האדריכל: "מדובר בבית משפחתי מסורתי בלי יותר מדי טירוף"

סוכנויות הידיעות 19:3618.11.13
האחוזה בבוורלי הילס של השחקן מארק וולברג נמצאת כעת בשלבי בנייה, כולל בניית פארק מים פרטי.

 

ב-2009 השחקן רכש 24 דונם בקהילת בוורלי הילס פארק תמורת 8 מיליון דולר. הוא העסיק את האדריכל ריצ'רד לנדרי לעיצוב הבית החדש שמשתרע על פני 2,787 מ"ר. לנדרי נחשב לאדריכל המועדף על המפורסמים, וכבר הספיק לתכנן את הבתים של איל הבידור חיים סבן, שחקן ההוקי ווין גרצקי, הזמר רוד סטיוארט וכן הוא תכנן את האחוזה הרחבה של טום בריידי וג'יזל.

 

לנדרי סיפר להוליווד ריפורטר כי בנכס של וולברג מטרתו הייתה למצוא את "הפרופורציות הנכונות". "העניין הוא לא בניית בתים גדולים יותר ויותר. אין פה חדרים עצומים, אין חלל נשפים, מסלול באולינג או מגרש כדורסל מקורה. עשיתי דברים מסוג זה בפרויקטים אחרים, אך פה מדובר בבית משפחתי מסורתי בלי יותר מדי טירוף".

 

האחוזה הקודמת של וולברג שנמכרה תמורת 13 מיליון דולר האחוזה הקודמת של וולברג שנמכרה תמורת 13 מיליון דולר

 

אמנם אין מסלול באולינג, אך האחוזה הצרפתית, שבה יתגורר וולברג ביחד עם אשתו וארבעת ילדיהם כוללת אולם קולנוע ביתי, מרתף יינות, חדר כושר גדול וספרייה בת שתי קומות וחיפוי עץ. לפי הדיילי מייל הנכס כולל גם אכסדרה (לוג'יה) חיצונית בגודל 204 מ"ר עם רצפות שיש ואח. אך גולת הכותרת היא פארק המים, שיכלול מפלים ושורה של סלעים שניתן להשתמש בהם לקפיצות וצלילות.

 

את האחוזה הקודמת שלו בגודל 1,068 מ"ר בבוורלי הילס מכר וולברג תמורת 13 מיליון דולר.

 

וולברג, שהתחיל את הקריירה שלו כזמר וביצע מעבר מוצלח למשחק עם תפקידים בסרטים כמו לילות בוגי, השתולים וטד, הוא גם מפיק מצליח, כולל של הסדרה המצליחה הפמליה. הונו האישי מוערך ב-200 מיליון דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x