$
חדשות נדל"ן

בלעדי לכלכליסט

תדהר תציע לעמיתי "חבר": 4 חדרים במיליון שקל

חברת הבנייה תציע לחברי המועדון של משרתי הקבע דירות בראש העין במחיר הנמוך בכ־20% ביחס למתחרות. המהלך ישפיע על שאר הפרויקטים?

דותן לוי והדס שפר 06:5903.10.13

המירוץ לשיווק הדירות בראש העין נמצא בימים אלה בעיצומו. ל"כלכליסט" נודע כי חברת תדהר עומדת לשווק עד כ־1,000 דירות בפרויקט העתידי בראש העין לעמיתי מועדון "חבר", מועדון משרתי הקבע וגמלאי צה"ל, במחירים המוגדרים כ"שוברי שוק". מדובר במחיר של כ־900 אלף שקל עבור דירת 3 חדרים ומחיר של 1.039 מיליון שקל עבור דירת 4 חדרים.

המחיר יהיה נמוך בכ־10%–20% מהמחיר של יתר יזמי הנדל"ן שיפעלו במקום. על פי הערכות, היזמים ימכרו בשכונה דירות 4 חדרים במחיר של כ־1.25–1.3 מיליון שקל, ואילו מחיר דירת 3 חדרים, בפרויקטים ייחודים שיציעו זאת, יעמוד על כמיליון שקל.

 

אף שמדובר במבצע לעמיתי חבר בלבד, ניסיון העבר מלמד כי יש לכך השפעה על השוק, ולכן ההערכות הן כי הוא עשוי להשפיע על כלל השיווק בשכונה. בעבר, כשנרשמה הצלחה בשיווק לעמיתי חבר, המבצע התפתח לכדי שיווק דירות נוספות בתנאים נוחים לכלל הציבור. 

 

החתימה בין תדהר וחבר. מימין: משה פרץ, עופר מנקס, טלי כהן, אלי אביסרור, דורית סדן, גיא לוי ושלום שי החתימה בין תדהר וחבר. מימין: משה פרץ, עופר מנקס, טלי כהן, אלי אביסרור, דורית סדן, גיא לוי ושלום שי צילום: אוראל כהן

 

מלבד תדהר, גם יתר החברות נערכות לתחילת השיווק, וייתכן שאף יחלו בכך לפני תדהר כדי שאפקט המחירים הזולים יפגע בהם כמה שפחות. בין החברות: שיכון ובינוי, דונה, אביסרור משה ובניו, גיא ודורון לוי, פרץ בוני הנגב, פרץ לוזון, צרפתי שמעון ושפיר מגורים ובנין.

 

לרגל תחילת עבודות הבנייה, מינהלת החברות הבונות בראש העין ערכה אתמול טקס להפקדת צ'ק בסכום של 7.7 מיליארד שקל. על פי בדיקה שערכה המינהלת, הכנסות המדינה מבניית הדירות בשכונה יגיעו לסכום זה.

 

שיכון ובינוי קיימה כבר בחודש מאי האחרון כנס מכירות ושיווקה 193 דירות בשכונה במחיר מוזל. דירות 3 חדרים בגודל של 90 מ"ר נמכרו בכמיליון שקל, דירות 4 חדרים בשטח של 104 מ"ר נמכרו בכ־1.14 מיליון שקל ודירות 5 חדרים בשטח של 121 מ"ר נמכרו במחיר של כ־1.3 מיליון שקל.

 

השכונה בראש העין נחשבת כחטיבת הקרקע המשמעותית הזמינה ביותר לבנייה באזור המרכז. ממועדון חבר נמסר: "המועדון ותדהר אינם מתעסקים בספקולציות לגבי הפרויקט המשותף שלהם בראש העין".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x