שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

אושר עוד פרויקט פינוי-בינוי בבת ים: 751 דירות חדשות במקום 168 ישנות

הפרויקט ישתרע על פני 3 רחובות בעיר: הרב מיימון, דליה וכ"ט ונובמבר. לפחות 20% מיחידות הדיור יהיו בשטח של עד 75 מ"ר ויוגדרו כדיור בר השגה

דותן לוי 18:3706.05.13

הוועדה המקומית בת ים אישרה לאחרונה את הקמתו של פרויקט פינוי-בנוי רחב היקף בעיר, שבמסגרתו ייבנו 751 דירות במקום 168 הדירות הקיימות. נציגת הדיירים בפרויקט היא חברת נאסא של היזם נסים אסייג והפרויקט יוקם על ידי חברת שפיר מגורים ובניין. החתמת הדיירים נוהלה על ידי נציגת הדיירים נטלי רפפורט ועו״ד הדיירים שמעון ואמיר רייסמן. 

  

הפרויקט ישתרע על פני 3 רחובות בעיר: הרב מיימון, דליה וכ"ט ונובמבר. באזור זה בנויים כיום מבנים ישנים אשר נבנו בשנות ה-60. על כל דירה שתיהרס יבנו 4.4 דירות חדשות. לפחות 20% מיחידות הדיור יהיו בשטח של עד 75 מ"ר ויוגדרו כדיור בר השגה.

 

בת ים במבט מלמעלה בת ים במבט מלמעלה צילום: עמית שאבי

  

גד גרשון, סמנכ"ל ייזום נדל"ן בשפיר מגורים ובניין: פרויקט זה ישדרג את חייהן המשפחות המתגוררות בבתים הישנים, באופן משמעותי". 

 

מחברת נאסא נמסר: "במסגרת ההסכם חברת שפיר תהיה החברה היזמית של הפרויקט והיא תוביל את המשך קידום הפרויקט בסיוע של חברת ניסים אסייג. בחודש האחרון קודם הפרויקט באופן משמעותי בכך שעבר בהצלחה דיון בוועדה המקומית ופרה-רולינג בוועדה המחוזית."

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x