$
חדשות נדל"ן

אאורה ישראל תקים מגדל בן 45 קומות ברמת גן בפרוייקט פינוי בינוי

על פי התוכנית שאושרה בוועדה המקומית יפונו שישה בניינים ישנים ובהם 63 דירות ובמקומן ייבנה מגדל בן 45 קומות

חברת אאורה ישראל מתרחבת בתחום הפינוי בינוי ותקים 192 יחידות דיור בין הרחובות שדרות התמרים ובן גוריון בסמוך לבסיס השלישות ברמת גן. על פי התוכנית שאושרה בוועדה המקומית יפונו שישה בניינים ישנים ובהם 63 דירות ובמקומן ייבנה מגדל בן 45 קומות ובו דירות בנות 4-6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

אאורה השתתפה בהתמחרות שערך עו"ד אילן שרקון ממשרד שרקון, בן עמי, רוזנבוים, אשר ושות' בין יזמים שהתחרו בהקמת הפרויקט.

 

יעקב אטרקצי מנכ"ל אאורה ישראל יעקב אטרקצי מנכ"ל אאורה ישראל

 

לדברי יעקוב אטרקצ'י הבעלים והמנכ"ל של אאורה ישראל, החברה התחייבה מול הדיירים הוותיקים לתמורה הכוללת דירה חדשה בשטח הדירה הקיימת שלהם כיום ובתוספת של 20 מ"ר נוספים, מחסן, חניה תת קרקעית ומרפסת בשטח 12 מ"ר. כמו כן המפרט הטכני של הדירות הוא בסטנדרט מלא הכולל מטבח, כלים סניטריים, חדרי אמבטיה ושירותים ודלתות. אטרקצ'י הוסיף כי הדיירים ישודרגו בגובה הקומה בדירותיהם החדשות. כיום הם מתגוררים בבניינים בני 3 קומות ובמגדל הם יקבלו קומות גבוהות עד לקומה 18. הדיירים בחרו באאורה כחברה הזוכה אתמול. שרקון קידם את ההליך כנציג הדיירים גם מול הוועדה המקומית. בקרוב תעבור התוכנית לדיון בוועדה המחוזית.

 

אאורה ישראל נכנסה בתקופה האחרונה למספר פרויקטים חדשים בתחום הפינוי בינוי. אתמול הודיעה החברה כי הוועדה המקומית בקריית אונו אישרה פרויקט של החברה במסגרתו היא מפנה 216 דירות ישנות ומקימה 617 דירות חדשות. לפני כחודש זכתה החברה במכרז שפרסמו דיירים בשיתוף עם עיריית רמת השרון להקמת 630 דירות חדשות במתחם בן 12 בניינים ישנים. יעקב אטרקצ'י הבעלים והמנכ"ל של אאורה ישראל אמר היום כי החברה ממשיכה לבדוק פרויקטים נוספים בתחום הפינוי בינוי באזורי הביקוש, מאחר ועתודות הקרע באזורים אלה התדלדלו.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x