$
חדשות נדל"ן

בלעדי לכלכליסט

גינדי השקעות תבצע פינוי־בינוי ברמה"ש

החברה תפנה 108 דירות ברחוב יצחק אלחנן ותבנה במקומן 290 דירות. לפי הערכה, דירת 4 חדרים בפרויקט תעלה כ־4 מיליון שקל. מדובר בפרויקט שני של החברה בעיר, שיצטרף לתוכנית פינוי־בינוי ענקית שיוזמת העירייה

אריאל נוי 07:0427.12.12

כשבועיים לאחר שנחשפה ב"כלכליסט" תוכנית פינוי־בינוי ענקית שיוזמת עיריית רמת השרון בשכונת מורשה בעיר, ויותר משנה לאחר שהוכרזה תוכנית לפינוי בינוי של מתחם הצעירים בה, עומדת חברת גינדי השקעות לחתום על הסכם לפרויקט פינוי־בינוי גדול נוסף ברמת השרון.  

 

מדובר בתוכנית לפינוי 108 דירות ברחוב יצחק אלחנן, מהרחובות היוקרתיים בעיר, שבמקומן תבנה גינדי השקעות 290 יחידות דיור, כך נודע "כלכליסט". המתחם הוא בשטח של כ־9 דונם בין הרחובות יצחק אלחנן, סמטת השקמה, הנץ וחשון.

 

הכניסה לרמת השרון הכניסה לרמת השרון צילום: עמית מגל

 

החברה שבבעלות מנור וכפיר גינדי והגיסים שלהם אורי לוי ואייל פרידמן, חתמה על הסכם ראשוני לפינוי עם נציגות בעלי הדירות שיוצגה על ידי עו"ד קרן פרשקר ממשרד רז־כהן, פרשקר ושות'. עורכי הדין אברהם ללום ולירון לוי־מחבובי ממשרד AYR, המייצגים את גינדי השקעות בעסקה, אמרו אתמול ל"כלכליסט" כי תהליך המשא ומתן עם הדיירים ארך כשנה וכי מחיר דירות ארבעה חדרים בפרויקט יגיע לכ־4 מיליון שקל.

 

התוכנית החדשה מצטרפת לשני פרויקטים בולטים נוספים של פינוי־בינוי שאושרו בחודשים האחרונים ברמת השרון. גינדי השקעות קיבלה ביולי האחרון את האישורים לביצוע פרויקט פינוי־בינוי ב"מתחם הצעירים" שבין הרחובות ריינס, המלכים, בית השואבה והשח"ל שבו תהרוס 106 דירות במבנים ישנים ובמקומם תבנה 435 יחידות דיור. עוד בטרם אושר הפרויקט במתחם הצעירים, אושרו בשכונת מורשה שתי תוכניות פינוי בינוי ברחוב החלוץ וברחוב יוספטל בעיר. נוסף על כך אישרה עיריית רמת השרון תוכנית לפינוי־בינוי מהגדולות שקודמו אי פעם בישראל על ידי עירייה במתחם אילת (שכונת מורשה) בעיר. במתחם זה יוקמו 12 בניינים של 9–16 קומות עם כ־650 יחידות דיור על שטח של כ־35 דונם, במקום 180 יחידות דיור במבני רכבת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x