שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

כפר סבא: קרקע ל-38 יח"ד נרכשה ב-25 מיליון שקל

חברת גיא ודורון לוי רכשה את השטח במחיר שמשקף עלות של 660 אלף שקל ליחידת דיור. דירות 4 חדרים בפרויקט ימכרו בכ-1.65 מיליון שקל

דותן לוי 14:0212.12.11

חברת גיא ודורון לוי רכשה לאחרונה קרקע בכפר סבא, בשטח של 3.14 דונם, המיועדת להקמת פרויקט מגורים בן 38 יחידות דיור. החברה רכשה את הקרקע מתושב חוץ, בתמורה ל-25 מיליון שקל. מדובר בקרקע שממוקמת בשכונת כפר סבא הירוקה, בחלקה הצפון מערבי של העיר.

 

מחיר הרכישה משקף עלות

של כ- 660 אלף שקל ליחידת דיור. יחידות הדיוק ייבנו בבניין אחד, המחולק לשני אגפים של 19 יחידות דיור כל אחד.

 

לדברי גיא לוי, מחיר המכירה משקף את המחירים הנהוגים באזור, ואינו מרמז על ירידות במחירי הקרקעות. "נכון שבעבר הלא-רחוק נמכרו במסגרת מכרזי מינהל בשכונה קרקעות ב-800 אלף שקל ליחידת דיור, אך טמון בהם החזר אפשרי של 15% ממחיר הקרקע במידה והקבלנים יעמדו בקצב בנייה מהיר של 36 חודשים, כך שבסיכומו של דבר מדובר באותם המחירים", אומר לוי.

 

לפי הערכת החברה, קבלת היתר הבנייה צפוי בעוד כארבעה חודשים, ועמו תחל הקמת הפרויקט. מחירי הדירות בפרויקט יעמדו על כ-1.65 מיליון שקל עבור דירת 4 חדרים וכ-1.85 מיליון שקל עבור דירת 5 חדרים. את מוכר הקרקע ייצג משרד עורכי הדין רוזן בסיס, ואת החברה הקונה ייצג משרד הרמן מקוב.

 

לפני כשלושה חודשים רכשו גיא ודורון קרקע נוספת במתחם 80 בכפר סבא, המיועדת להקמת 68 יחידות דיור, בתמורה ל-42.9 מיליון שקל המשקפים עלות קרקע של כ-631 אלף שקל ליחידה. בימים אלה בונה החברה פרויקטים בהיקף של כ-700 יחידות דיור באם המושבות ובשכונת נוה גן בפתח תקווה, בשכונה הירוקה ביבנה, ברמת השרון ובנס ציונה. 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x