$
נדל

האחים רוזיו ישתתפו בפרויקט יוקרה ברחוב גאולה בת"א

קבוצת לב העיר שבבעלות האחים תהיה השותפה של גינדי השקעות בפרויקט שבו ייבנו שני בניינים עם 91 דירות

שי פאוזנר 09:1115.09.11

קבוצת לב העיר שבבעלות האחים יניב ויובל רוזיו ואיש העסקים מוריס גורקן היא השותפה של גינדי השקעות בפרויקט מגורים של 91 דירות המתוכנן לקום ברחוב גאולה בתל אביב. היקף ההשקעה בפרויקט הסמוך לטיילת הרברט סמואל יעמוד על כ־230 מיליון שקל.

 

מדובר בעסקת קומבינציה בין בעלי
קרקע יורשים פרטיים, לבין קבוצת לב העיר וחברת גינדי השקעות שעל חתימתה דיווחה גינדי השקעות לבורסה ב־13 ביולי. במתחם, בן 1.8 דונם, בנויים כיום שני מבני מגורים פרטיים בני שתי קומות ומגרש חנייה. המבנים יפונו ובמקומם ייבנו שני בניינים בני 9 ו־13 קומות ובהן דירות בנות 3, 4 ו־5 חדרים ופנטהאוזים. שטח הדירות יחל ב־110 מ"ר והפנטהאוזים יהיו בשטח של 400 מ"ר כל אחד עם מרפסות בשטח של 14 ועד 50 מ"ר. למרבית הדירות בפרויקט נוף לים והוא יכלול גם בריכת שחייה וחדר כושר. משרד האדריכלים שהופקד על הפרויקט הוא בר אוריין אדריכלים.

 

מנכ"ל קבוצת לב העיר, יניב רוזיו, מסר כי בנייתו של הפרויקט צפויה להתחיל בעוד כשנה. קבוצת לב העיר מתמחה בייזום וביצוע פרויקטים ברחבי תל אביב בתחום שימור המבנים, חיזוק מבנים במסגרת תמ"א 38 והקמת פרויקטים למגורים. כיום בונה ומשווקת החברה כ־300 דירות בתל אביב בפרויקטים שונים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x