$
נדל

א.דורי תבנה את מגדלי הצעירים ב-325 מיליון שקל

אם הכול יילך כשורה בתוך 3 שנים ושמונה חודשים תסתיים בניית פרויקט מגדלי הצעירים. אתמול הודיעה קבוצת חג'ג' על קבלת היתר חפירה ודיפון מעיריית תל אביב. בפרויקט יבנו גם 50 יחידות דיור בר השגה

פרויקט מגדלי הצעירים ברחוב ארלוזרוב בתל אביב של קבוצת חג'ג' ואור סיטי נדל"ן מתקדם עוד מספר צעדים אל שלב הביצוע.

 

תוכנית העיצוב של הפרויקט ששווק במתכונת של קבוצת רכישה אושרה אתמול בוועדה המקומית בתל אביב. הפרויקט קיבלת כבר היתר חפירה ודיפון ואמש נחתם ההסכם

של היזמים מול חברת הביצוע שתבנה את הפרויקט, חברת א. דורי. עלות הבנייה כפי שדיווחה קבוצת חג'ג': 325 מיליון שקל. עבודות הבנייה צפויות להמשך שלש שנים ושמונה חודשים.

 

פרויקט מגדלי הצעירים כולל שימוש מעורב למסחר ומגורים. מעל שש קומות מסחריות וחמש קומות מרתף שישמשו לחניה יבנו 486 דירות. 50 מהדירות, על פי סיכום מול הוועדה המקומית יוקצו לדיור בר השגה והוועדה המקומית בתל אביב תהיה רשאית לקבוע את הקריטריונים לפיהם יושכרו הדירות לזכאים במחירים הנמוכים מחיר השוק.

הפרויקט כולל גם גני ילדים, ספא ובריכת שחיה.

 

המגדלים הם חלק מתוכנית המע"ר (מרכז עסקים ראשי) הצפוני של עיריית תל אביב. במסגרת התוכנית יחודש כל האזור שבין המחלבה הישנה של תנובה בדרום לבין נתיבי איילון בצפון וכן צפויות עבודות להעתקת קו מתח חשמל גבוה והקמת הכביש החדש, לולאת וולובסקי, שמטרתו לשפר את דרכי התחבורה באזור. עבודות אלו צפויות להתחיל כבר בסוף השנה הנוכחית. במסגרת ההסכם הוחלט שא.דורי תבצע גם את כל התשתיות החלות על הקבוצה, לרבות דרכי השירות המזרחית והמערבית.

 

צחי חג'ג': "מתברר שניתן לבצע גם פרויקטים מהמורכבים ביותר באמצעות קבוצת רכישה, בכפוף למקצועיותו של מנהל הקבוצה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x