שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

בדרך למעלה: צפון בת ים

הקרבה לחוף הים ולשכונות היוקרתיות של מערב יפו הזניקו את המחירים בשכונות הסמוכות. שיפוץ הטיילת וחיבורה לתל אביב חיזקו את המגמה

שוק הנדל"ן בבת ים התחמם בשלוש השנים האחרונות כמו ברוב האזורים במרכז הארץ, אבל את עיקר ההתחממות אפשר לחוש ברחובות הסמוכים לחוף הים.

 

אחד האזורים המעניינים ביותר מבחינת התפתחות שוק הנדל"ן הוא החלק הצפוני של בת ים, הגובל עם העיר השכנה יפו. מדובר באזור בעל ניגודים רבים, בשל הקרבה הרבה לשכונות החלשות והחזקות של יפו. בשכונות החלשות לא מורגשות תנודות חריפות בשוק הנדל"ן גם בעת האחרונה, בעיקר בשל תחלופה נמוכה של דיירים וכן בשל מצב הנכסים בשכונה, שהם ברובם בניינים בבנייה רוויה שהוזנחו במהלך השנים.

 

 

בצד היפואי המערבי הגובל עם בת ים מדובר בעולם אחר. שם אפשר למצוא נכסים בודדים במרחק הליכה מהחוף, שמחיריהם מטפסים לכדי מיליוני שקלים.

 

צפון בת ים מאופיין במשפרי דיור, שעברו מתוך העיר לבניינים החדשים שנבנו באזור זה החל בשנות התשעים. רחוב אוסקר שינדלר הוא הרחוב המבוקש ביותר בצד הזה של העיר, ובנייניו הגבוהים ממוקמים מרחק מטרים ספורים מהים.

הנכסים באזור זה העלו את ערכם אף יותר בעקבות שיפוץ הטיילת המחברת את בת ים לתל אביב. בנוסף, הוקמה ברחוב גינה במקום מגרש ששימש בעבר להשלכת פסולת.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x