$
נדל"ן

קבוצת תדהר תבנה 1,000 דירות ביבנה

הפרויקט החדש יכלול 31 בניינים שיוקמו על שטח של 300 דונם. הדירות יוצעו בהנחות לחברי מועדון חבר

שי פאוזנר 16:2126.10.10

גיל גבע, מנכ"ל ובעלים משותף בקבוצת תדהר, הודיע היום (ג') על השקת פרויקט של כ-1,000 דירות ביבנה, אשר ייבנו על שטח של כ-300 דונם ב-31 בניינים המתוכננים על ידי האדריכל אילן פיבקו.

 

הפרויקט ייבנה על קרקע שנרכשה על ידי תדהר וחברת הביטוח מגדל. הוא יוקם בשיתוף עם

בעלי הקרקע הקודמים, מודי בן ש"ך ומשפחת שדה.

 

הפרויקט המכונה "תדהר על הפארק" יחולק לארבעה רובעים שייבנו על פי אמות מידה "ירוקות". השכונה תכלול פארקים בשטח כולל של מעל 40 אלף מ"ר, בהם מתקני משחקים וספורט, שבילי אופניים והליכה, מוסדות חינוך, מבני ציבור, מסחר וקהילה.

 

תדהר ומועדון חבר צרכנות יחלו במבצע, במסגרתו יקבלו חברי המועדון הנחות של כ-15% על הדירות בפרויקט. מחירי הדירות לחברי המועדון ינועו בין 784 אלף שקל לדירת 3 חדרים ועד 1.67 מיליון שקל לדירת פנטהאוז.

 

גיל גבע: "יבנה מצויה בשנים האחרונות בתנופת פיתוח ועשייה ואנו רואים בה פוטנציאל רב. יבנה מציעה שילוב מנצח של מיקום, תשתיות תחבורה, אפשרויות תעסוקה, חינוך מעולה, אוכלוסייה מצויינת ואיכות חיים ברמה גבוהה. יבנה מציעה כיום איכות חיים גבוהה מאוד ומחירי הדירות בה עדיין מאפשרים לזוגות צעירים לרכוש דירה במחיר סביר. מתוך הראייה שהכל מתחיל בתכנון - בחרנו להפקיד את תכנונו של הפרויקט בידיו של אילן פיבקו ולאפשר ללקוחותינו ליהנות מהנגיעה המיוחדת שלו, אשר באה לידי ביטוי בתכנון השכונה, בתכנון הבניינים ובעיצוב הדירות כמובן".

 

ראש עיריית יבנה, צבי גוב-ארי: "אנו מברכים את קבוצת תדהר על כניסתה לעיר יבנה. בניית שכונה בסדר גודל כזה היא משימה למקצוענים בעלי מחויבות ארוכת טווח וניסיון רב. שכונה זו הינה צעד נוסף בהפיכת העיר למצוינת ומתדמת כערים המובילות בארץ".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x