$
נדל"ן

תדהר תקים ארבעה מגדלי מגורים בגבעתיים

רכשה קרקע בשטח של 7 דונם במתחם הרחובות עליית הנוער, התע"ש והוורדים בעיר. היקף המכירות הצפוי - כ-500 מיליון שקל

דותן לוי 10:4528.07.10

בתום משא ומתן שארך יותר משנה, חתמה בשבוע שעבר חברת תדהר השקעות, שבשליטת היזמים גיל גבע ואריה בכר, על עסקת קומבינציה עם קבוצה של בעלי קרקעות פרטיים לרכישת מתחם בשטח של 7 דונם בגבעתיים. המתחם ממוקם ברחובות עליית הנוער, התע"ש והוורדים. היקף המכירות הצפוי בפרויקט יעמוד על

500 מיליון שקל.

 

בכוונת תדהר להקים על הקרקע כ-4 מגדלי מגורים בני 30 קומות עם 225 יחידות דיור. התב"ע (תוכנית בניין עיר) לקרקע עדיין אינה מאושרת ובכוונת תדהר לפעול לקידומה. בתמורה לקרקע צפויים בעלי הקרקע לקבל דירות במגדלים. הפרויקט צפוי להתחיל לאחר אישור התב"ע וקבלת היתרי בנייה, ולהערכת היזמים ייקח יותר משנתיים.

 

שי גבעתי, סמנכ"ל תדהר השקעות, אשר הוביל את העסקה, אמר: "גבעתיים נהנית מביקושים גבוהים ומהיצע נמוך. מדובר בעיר קטנה שכמעט ולא בונים בה, את מספר הפרויקטים שנמצאים בימים אלה בבנייה ניתן לספור על אצבעות כף יד אחת, וזאת בעיקר בשל היצע הקרקעות הדל בעיר. כמו כן, לעיר נגישות גבוהה לכביש גהה ולנתיבי איילון. כל אלה הופכים אותה לאחת הערים בעלות הביקושים הגבוהים ביותר בארץ בנדל"ן".

 

את חברת תדהר ייצגו עוה"ד עפרה כהן ואילנה פרנקל ממחלקת הנדל"ן במשרד עמית, פולק, מטלון ושות'. את בעלי הקרקע ייצגו עוה"ד יעקב קורן ואיתי זמל ממשרד שפיגלמן, קורן, ברק, זמיר ושות'.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x