$
נדל"ן

הדרך לזירוז תוכניות פינוי בינוי: פינוקים

תושבים במתחם רמת אביב שיצליחו להחתים את שכניהם על הסכם פינוי בינוי לפני ספטמבר 2010 יקבלו במתנה חופשה זוגית

מערכת היחסים הבעייתית בין היזם לתושבים בתהליך החתימה על הסכמי פינוי בינוי, מולידה פתרונות שונים ומשונים. בתמורה לפינוי מציעים היזמים לדיירים המפונים דירה גדולה יותר בבניין חדש יותר, ולעיתים מקבלים התושבים גם מרפסות שמש וחניות שלא היו קיימות בתכניות קודמות, אבל מסתבר שגם

זה לא מה שמביא את התושבים לחתום ורוב התכניות נתקעות בשלב זה במשך חודשים ואף שנים.

 

משרד עורכי הדין זילברמן גרומן המייצגים את הדיירים במתחם רמת אביב וחברת אפריקה ישראל, החליטו לזרז את תהליך החתימות במתחם על-ידי מבצע. במסגרת מבצע זה, כל דייר שחתם על ההסכם ויביא דייר אחר שיחתום עליו עד תחילת ספטמבר 2010 יזכה את עצמו ואת שכנו בחופשה זוגית ברשת מלונות אפריקה ישראל (מלונות הולידיי אין וקראון פלזה).

 

מתחם פינוי-בינוי בשכונת רמת אביב ב' הוותיקה, מתפרס על שטח של 35 דונם וכולל כיום 275 דירות לפינוי ו- 6 נכסי מסחר. במקום הדירות הישנות עתידות להיבנות 800 דירות חדשות. כל בעל זכות בדירה מתפנה צפוי לקבל דירה חדשה בגודל של עד 130 מ"ר נטו בתוספת מרפסת שמש, מחסן ושתי חניות. הדיירים במתחם יקבלו גם שוברי קנייה בסכום של 20 אלף שקל לרכישת ריהוט חדש, מערכת בית חכם ותוספת של חדר כושר ולאונג' עסקי לבניין.

 

עד כה הסכימו כ-50% מבעלי הדירות במתחם לקידומו של הפרויקט, כשרבים מהם אף חתמו מול אפריקה מגורים על הסכם מלא לפינוי-בינוי.

 

עו"ד לירן זילברמן מסר בתגובה: "אנחנו שבעי רצון מהתקדמות הפרויקט. מכיוון שמדובר בפרויקט ממושך אנחנו מנסים לדאוג תוך כדי תקופה זו לרווחתם של הדיירים המעוניינים בקידום הפרויקט".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x