שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

רמת גן: 84 יחידות דיור במקום 24 יחידות

הוועדה המחוזית אישרה תוכנית פינוי בינוי במבנים של סמטת מנשה בעיר

אורי חודי 18:2205.05.09
הוועדה המחוזית אישרה תוכנית לפינוי בינוי ברמת גן. מדובר במבנים הקיימים ב"סמטת מנשה" משני עבריה, אשר מצבם הפיזי ירוד והם ראויים להתחדשות, כך לדברי הוועדה. נכון להיום נמצאים במקום 24 יחידות דיור ועל פי התוכנית ייבנו במקומן 84 יחידות דיור. התוכנית נערכה על ידי האדריכל גדי
הלר ויוזמי התכנית הם חברת דיור לעולה ועיריית רמת גן.

 

"מדובר באזור שקט וותיק ברמת גן" מספרים במשרד הפנים, "שבו אופי הבינוי אינו עולה על 3-4 קומות. בתוכנית מוצע פינוי ליחידות הקיימות ובמקומן הקמת 3 בניינים בני 8 קומות, כולל קומת כניסה וחדרי יציאה לגג או קומת גג חלקית. כל זאת מעל 2 קומות מרתף חנייה משותף שיספק מענה גם לחניות אורחים".

 

שטח התוכנית הוא כ-5.1 דונם והיא כוללת שישה מגרשי מגורים ומגרש ציבורי שיהפכו למגרש מגורים אחד שיכיל את תוכנית הבינוי המוצעת. בנוסף,קיים במסגרת התוכנית שטח ציבורי פתוח שישמש כשני מעברים להולכי רגל, האחד מכיוון רחוב חד נס והשני מכיוון רחוב השר משה.

 

התוכנית שאושרה היא תוצר של החלטת הוועדה אשר הורתה לערוך תיקונים לתוכנית המופקדת, לאחר שדנה בהתנגדויות לתוכנית הקודמת. "חברי הועדה יצאו לסיור בשטח" סיפרו במשרד הפנים, "והתרשמו כי הצפיפות ומאפייני הבינוי שהוצעו בתוכנית המופקדת לא תאמו את אופי הסביבה הקרובה, והחליטו על הקטנת תחום התוכנית, גובה הבניינים, שטחי הבנייה ומספר יחידות הדיור".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x