שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

אמות רכשה מדלק נדל"ן קניון בכרמיאל בכ-50 מיליון שקל

אמות רכשה את קניון "מיי סנטר", הסמוך לקניון חוצות כרמיאל שבו היא שותפה. הרכישה תמומן ממקורותיה העצמיים של החברה

אורי חודי 18:3624.03.09
חברת אמות הנמצאת תחת שליטתו של נתן חץ, חתמה היום (ג') על הסכם לרכישת הזכויות של דלק נדל"ן נכסים מניבים בקניון "מיי סנטר" בכרמיאל תמורת כ-49.5 מיליון שקל.

 

הקניון ממוקם על ציר עכו צפת בכניסה המזרחית לכרמיאל, בצמידות למתחם "קניון חוצות כרמיאל" בו שותפה החברה. המתחם
המאוחד של הקניונים משתרע על שטח של כ-40 דונם, הכולל שטחי מסחר בהיקף של כ-24 אלף מ"ר. הקניון שנרכש משתרע על פני שטח של כ-19 דונם וכולל קומת קרקע מסחרית בשטח של כ-6,300 מ"ר וקומת משרדים בשטח של 200 מ"ר. שטחו הבנוי של הקניון כולו עומד על כ-7,500 מ"ר. כמו כן, כולל הקניון 200 מקומות חניה.

 

על פי דיווח החברה לבורסה, 97% משטחי הקניון מושכרים. עוד דיווחה החברה כי הרכישה תמומן ממקורותיה העצמיים של החברה.

 

הרכישה החדשה של אמות מצטרפת למספר קניונים ברחבי הארץ שבהם מחזיקה החברה, בהם קניון ערים בכפר סבא, קניון קריית אונו, קניון חוצות אלונים בצומת אלונים, קניון התחנה המרכזית בירושלים וקניון אורות באור עקיבא.

 

"העיסקה פיתתה אותנו בגלל מחירי השכירות הנמוכים שנגבו מהחנויות במתחם" מספר מנכ"ל אמות אבשלום מוסלר, "נכון להיום דמי השכירות הממוצעים בקניון עומדים על 12 דולר למ"ר בממוצע, כשבקניון שלנו הסמוך אנחנו גובים בין 25 ל-50 דולר למ"ר". לדברי מוסלר, יתרון נוסף לרכישה מתבטא בשטח נוסף שעליו ניתן יהיה לבנות 3000 מ"ר נוספים של מסחר. "אנחנו נכין תוכניות לגבי החלק שניתן לבנות ונבדוק את האפשרות לשווק אותו. הביקוש לשטחי מסחר באיזור גדול".

 

מדלק נדל"ן נמסר כי החברה ממישה את הנכס על פי שוויו בספרי החברה. מאז ספטמבר ממישה דלק נדל"ן נכסים בלמעלה מ-400 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x