סגור

קבוצת ריאליטי רכשה שטח של 2 דונם בהוד השרון ב-82 מיליון שקל

המגרש ממוקם באזור העסקים הראשי של הוד השרון, שעובר כיום תהליך מואץ של התחדשות עירונית. על פי תוכנית המתאר הקיימת, ניתן להקים על המגרש מגדל בגובה של 22 קומות הכולל כ-9,000 מ"ר למשרדים ומסחר. בכוונת ריאליטי להקים פרויקט שיכלול מגורים, תעסוקה ומסחר, בשיתוף חלקות סמוכות

קבוצת ריאליטי הודיעה היום (ד') על זכייה במכרז במסגרת הליך פירוק שיתוף במגרש בשטח של כ-2 דונם בקרן הרחובות דרך רמתיים ודרך מגדיאל בהוד השרון. החברה תשלם לבעלי הקרקע, שמספרם הוא מעל עשרה, סכום של 81.75 מיליון שקל.

יש לציין כי המגרש ממוקם באזור העסקים הראשי של הוד השרון, שעובר כיום תהליך מואץ של התחדשות עירונית, בצמידות לתחנת קו המטרו המתוכנן, ובמרחק הליכה מבנייני העירייה, היכל התרבות ובית יד לבנים.
2 צפייה בגלריה
מיכאל ורדי יו"ר ומייסד קרן ריאלטי
מיכאל ורדי יו"ר ומייסד קרן ריאלטי
מיכאל ורדי, יו"ר ומייסד קרן ריאלטי
(צילום: מיכאל טופיול)
על המגרש קיימים היום ארבעה מבנים ישנים בשטח בנוי של כ-750 מ"ר, הכוללים מגורים, מסחר ומשרדים. על פי תוכנית המתאר הקיימת, ניתן להקים על המגרש מגדל בגובה של 22 קומות הכולל כ-9,000 מ"ר למשרדים ומסחר. בכוונת ריאליטי לקדם תוכנית חדשה, בשיתוף חלקות סמוכות, תוך הגדלה משמעותית של זכויות הבנייה במטרה להקים פרויקט עירוב שימושים שיכלול מגורים, תעסוקה ומסחר.
2 צפייה בגלריה
מגדיאל רמתיים הוד השרון
מגדיאל רמתיים הוד השרון
המגרש בהוד השרון
(צילום: נכס- צחי קיבנשטיין. דן מנחם- טל גבעוני)
ריאליטי היא קבוצת קרנות השקעה בנדל"ן. בראשה של הקרן עומדים מיכאל ורדי, אסף ורדי ואוהד רוזן. הקבוצה מנהלת מספר קרנות פרייבט אקוויטי ונכסים בהיקף של כ-8.5 מיליארד שקל.