סגור

אזורים Living רכשה 66 דירות להשכרה בפרויקט פינוי בינוי בירושלים ב-153 מיליון שקל

הדירות נרכשו על הנייר מהחברות קרסו נדל"ן וקדמת היובל, שהחלו בהקמת הפרויקט. מדובר בפעם הראשונה שקרן הריט של אזורים רוכשת דירות להשכרה בפרויקט פינוי בינוי

קרן הריט אזורים LIVING רכשה 66 דירות מהחברות קרסו נדל"ן וקדמת היובל, אשר מקימות פרויקט פינוי בינוי ברחוב שטרן בשכונת קרית יובל בירושלים, תמורת 153 מיליון שקל.
זאת במטרה להשכירן לתקופה ארוכת טווח. מדובר בפעם הראשונה שקרן הריט של אזורים רוכשת דירות להשכרה במסגרת פרויקט פינוי בינוי, וכן בעסקה ראשונה של הקרן בירושלים.
מדובר בפרויקט פינוי בינוי במסגרתו נהרסות 67 דירות ישנות, ויוקמו 226 דירות ב-5 בניינים חדשים. העסקה בוצעה באחד הבניינים שכולל 77 דירות, כאשר 66 מהן רכשה אזורים Living, במחיר ממוצע של כ- 2.3 מיליון שקל לדירה.
11 הדירות הנוספות בבניין שייכות לבעלים של הדירות המקוריות בבניינים הישנים שייהרסו. הבניינים בפרויקט נמצאים בשלב ביצוע ראשוני של חפירה ודיפון, והוא צפוי להתאכלס בעוד כ-3.5 שנים.
2 צפייה בגלריה
בית בפארק אור יהודה אזורים LIVING ליבינג שכיירות נדל"ן
בית בפארק אור יהודה אזורים LIVING ליבינג שכיירות נדל"ן
פרויקט של אזורים LIVING באור יהודה
יש לציין כי רכישת כמות גדולה של דירות להשכרה בפרויקטי פינוי בינוי, על ידי חברות נדל"ן הפעילות בשוק זה, עשויה להגדיל את הביטחון של הדיירים המפונים בפרויקטים אלה, וכן של יזמי הפרויקטים, מאחר ורכישת דירות על הנייר, מעניקה וודאות כלכלית ליזם לעמוד במימון הפרויקט על פי קצב התקדמות הבנייה.
"שכונת קרית היובל צפויה לעבור שינוי והתחדשות עירונית משמעותיים" מסר ערן ענבים, מנכ"ל אזורים Living. "עסקה זו תואמת את האסטרטגיה של אזורים Living להשקיע בפרויקטי מגורים באזורים שצפויים לייצר ערך בטווח של עד 10 שנים. זו עסקה ראשונה של החברה בשכונה ובעיר ירושלים, ואנו מצפים להרחיב את הפורטפוליו בעיר".

2 צפייה בגלריה
ערן ענבים מנכ"ל אזורים Living
ערן ענבים מנכ"ל אזורים Living
ערן ענבים מנכ"ל אזורים Living
(צילום: ליאור גרונדמן)

ההסכם האמור יצטרף לפורטפוליו החברה, הכולל 8 פרויקטים בשלבים שונים בהיקף כולל של כ-1,500 דירות, ביניהם פרויקט בשכונת ט"ז החדשה באשדוד שאוכלס לפני כשלוש שנים, שני פרויקטים בהם החל השיווק לאחרונה בשכונות "בית בפארק" באור יהודה ו"הרקפות" בראשון לציון ושעתידים להשלים אכלוס בקרוב.
פרויקטים נוספים בשלבי קידום והקמה שונים מצויים בשכונת פארק הים בבת ים, בכפר שלם בתל-אביב, בשכונת אגמים באשקלון ובמספר מתחמים בעיר חיפה.