סגור

בלעדי לכלכליסט
מייסד איירון סורס רכש פנטהאוז בת"א - ב-40 מיליון שקל

איתי מילרד צפוי לקבל מניות בהיקף 648 מיליון דולר ו־114 מיליון דולר במזומן לאחר כניסת החברה לוול-סטריט. בינתיים הוא רכש פנטהאוז בקומה ה-42 בפרויקט היוקרה דה-וינצ'י של ישראל קנדה ואקרו נדל"ן

איתי מילרד, ממקימי איירון סורס, רכש פנטהאוז בקומה ה־42 בפרויקט היוקרה דה־וינצ'י של ישראל קנדה ואקרו נדל"ן בתל אביב במחיר של 40 מיליון שקל. לכלכליסט נודע כי שטח הפנטהאוז שרכש מילרד עם זוגתו ליהיא משתרע על פני 400 מ"ר בנוסף למרפסת של 150 מ"ר.

1 צפייה בגלריה
איתי מילרד על רקע מגדלי דה וינצ'י תל אביב
איתי מילרד על רקע מגדלי דה וינצ'י תל אביב
איתי מילרד והדמיה של מגדלי דה וינצ'י תל אביב
(צילום: עמית שעל, Griffin Aerial Imaging)
עסקת הנדל"ן מגיעה בתקופה המאופיינת בגאות חסרת תקדים בשווי חברות הטכנולוגיה שהולידה שכבה של מנהלים ויזמים בתחום שצברו הון של עשרות ואף מיליוני דולרים. חלק מהון זה מנותב לעסקאות נדל"ן. בשבוע שעבר דיווחנו כי גיורא קפלן, מייסד וויקס, רכש את בית הרב קוק בתל אביב ב־30 מיליון שקל.
מילרד ואחיו אייל ורועי היו ממקימי איירון סורס ביחד עם תומר בר־זאב, מנכ"ל החברה. החברה יוצאת בימים אלה למיזוג עם חברת ספאק (חברה חלולה שלאחר הנפקתה בבורסה ניתן "לצק" לתוכה תוכן אמתי) לפי שווי של 11.1 מיליארד דולר. מדובר בשווי הגבוה ביותר שניתן לחברה ישראלית שנכנסת לוול־סטריט. איירון סורס פרסמה השבוע את תוצאותיה לרבעון הראשון עם תוצאות שיא, כשרשמה הכנסות של 119.7 מיליון דולר ורווח תפעולי תזרימי של 39.5 מיליון דולר – עלייה של 96% בהכנסות לעומת התקופה המקבילה.לאחר המיזוג יקבל כל אחד מהמייסדים מניות בהיקף 648 מיליון דולר, בנוסף ל־114 מיליון דולר במזומן מהאקזיט.
פרויקט דה וינצ'י ממוקם בפינת הרחובות קפלן ולאונרדו דה־וינצ'י, צפונית למתחם שרונה. בין הרוכשים דירות בפרוייקט – פרופ' יצחק פטרבורג יו"ר טבע לשעבר, ואחיו היזם משה פטרבורג, זהבית כהן, בארי בן זאב, ועורכי הדין ששי גז וישראל שמעונוב.